"Enter"a basıp içeriğe geçin

Dnepropetrovsk Alfred Nobel Üniversitesi

Dnepropetrovsk Alfred Nobel Üniversitesi Ukrayna’nın özel yüksek eğitim birimlerinden biridir. 1993 yıllarından beri kendini yetiştiren en özel akademik elemanlarla birlikte gençlerin hayallerini gerçekleştirmeyi hedef haline getirmiştir. Alfred Nobel adını 2010 yılından beri kazanmıştır. İşletme, pazarlama, psikoloji ve finansal yönetim alanlarında kendini geliştirmek isteyen tüm herkesin tercih edebileceği konumdadır. Ukrayna Eğitim Bakanlığı tarafından lisans kazanmış bir kurum olarak dördüncü akreditasyon seviyesindedir. Geniş eğitim yelpazesi aracılığıyla lisans, uzman ve doktora imkanlarını sonuna kadar değerlendirebilmenizi sağlayabilmektedir. Yönetim, muhasebe, ekonomi, ticari işletme, hukuk araştırmaları, psikoloji, sosyal pedagoji gibi alanlarda gelişmek isteyenlerin tercih edebileceği kaliteli bir üniversitedir. İngilizce verilen eğitim kalitesi Avrupa standartındaki eğitim anlayışıyla örtüşerek eğitim hayatınızda önemli bir adım atabilirsiniz.

Dnepropetrovsk Alfred Nobel Üniversitesi modern derslikleri, güncel bilgisayar sistemleri, geniş internet ağı, farklı kaynaklara sahip geniş kütüphaneleriyle sizlerin gelişiminize tam manasıyla destek olabilmektedir. Spor salonları ve modern yurt olanaklarıyla kendinizi iyi ve geliştirebilir bir ortamda hissedebileceğiniz bir akademik hayata burada başlayabileceksiniz. Üniversite bünyesindeki akademik kadro, profesörler, uzmanlarla bir araya gelebilme ayrıcalığını yakalayabileceğiniz imkanlar sizleri iyi mertebelere yükseltebilecektir. Dnepropetrovsk Alfred Nobel Üniversitesi araştırma faaliyetleriyle, yaptığı bilimsel çalışmalarla geniş bir çevrede konuşulan bir üniversite konumuna yükselmiştir. Bologno ilkelerinde eğitim anlayışıyla seçtiğiniz alana göre temel ve yan dersleri alacağınız akademik ortam sizleri her yönden geliştirebilecektir. Geleceğe daha ümit ve güven çerçevesi içinde bakabilme fırsatı yakalayabileceğiniz yaşam koşullarıyla sizlerin en iyiye ulaşabilme fırsatı yakalamanıza yardımcı olabilmekteyiz. Hayallerinizi ertelemeden sevdiğiniz branş bazında geliştirebilme fırsatı yakalamak için Dnepropetrovsk Alfred Nobel Üniversitesi tercihinde bulunabilirsiniz. Turizm ve kültürler arası çevre imkanlarının bulunduğu akademik ortam kalitesini öğrenim hayatınızda hissedebileceksiniz. Tüm gelişmelere paralel olarak akademik süreçte başarılı bir mezun olmak için eğitim hayatınızda çalışmaktan vazgeçmeyin.

Dnepropetrovsk Alfred Nobel Üniversitesi eğitim ortamı her daim gelişiminizi sağlamak için çaba gösterdiğinden sizlerin asla yarı yolda kalmayacağınız bir eğitim birimidir. Her alandaki başarısıyla Dünya çapında isim yaparak belirli bir konuma yükselebilen elemanlarımızla sizleri iyi konuma getirebilmekteyiz. Bu gayretimizi boşa çıkarmamak adına siz de kendinizi geliştirme çabasına girerseniz işinizi başarılı bir şekilde icra edebilirsiniz. Dnepropetrovsk Alfred Nobel Üniversitesi seçiminizi kayıt sürecinizi tamamlayarak kendinizi memnun edebilirsiniz. Avrupa imkanları, ucuz öğrencilik yaşamı, sosyo kültürel çevre zenginliği, sosyal aktivite çokluğuyla üniversite sizi her yönden tatmin edebilecektir. Farklı dil öğrenme özgürlüğü de cabası. Kendinizi önemli hissettirecek tüm alışkanlıklarınızla dolu dolu yaşayabileceğiniz üniversite sürecinde Avrupa imkanlarını değerlendirmeye ne dersiniz? Sosyalliğinizi sonuna kadar kullanıp, eğitim hayatınızda en iyiler listesinde öne çıkabileceksiniz. Yeter ki eğitim bölümleriyle tatmin olabileceğiniz seçimleri en doğru şekilde tamamlayabilin. Yeteneklerinizin farkındalığını yaşamınıza adapte etmeye var mısınız? O halde haydi acele edin.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu