"Enter"a basıp içeriğe geçin

Dnepropetrovsk Devlet Spor ve Beden Eğitimi Üniversitesi

Dnepropetrovsk Devlet Spor ve Beden Eğitimi Üniversitesi fiziksel faaliyetler bazında kendini yetiştirmek isteyenlerin tercih listesinde yer alabilecek bir üniversitedir. Fiziki anlamdaki yeterliliklerinizi lisans hayatınızda daha da geliştirmek istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Lise diplomanız ile başvuru gerçekleştirebileceğiniz üniversitemizde kayıt süreciniz oldukça çabuk gerçekleşecektir. Kayıt işlemleriyle uğraşmak istemiyorsanız Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı birim ziyaretleriyle bu derde son deme şansında bulunabilirsiniz. Eurostar yurtdışı eğitim danışma ofislerinde sizin yardımınıza koşacak elemanlar eğitim hayatınızda kariyer yapabilecek fırsatlarla sizlere kolaylık sağlayabilecektir.

Basketbol, genel jimnastik, yüzme, voleybol, hentbol, futbol, atletizm, artistik jimnastik, sağlık bilgisi, ilkyardım, hentbol, egzersiz fizyolojisi, antrenman bilgisi gibi ders çeşitliliğiyle burada eğitim alabilirsiniz. Fiziksel olarak bedeni geliştiren farklı spor dallarındaki seçimlerinizle istediğiniz branşın eğitici olabilirsiniz. Öğretmenliği sevenler spor öğretmeni lakabını alabilecekleri şekilde yer alabilecekleri eğitimi alabilir. Her spor dalında kendinizi iyi noktalara getirebileceğiniz aktivite alanları Dnepropetrovsk Devlet Spor ve Beden Eğitimi Üniversitesi kampüsünde mevcuttur. Hangi alanda daha iyi olduğunuzu akademik hayatınızın ilk yıllarında yeteneklerinizle kanıtlayabileceksiniz. Zaman zaman farklı ülkelerle bir araya gelerek düzenlenen müsabakalar için hazırlanırken bu farkındalığı daha iyi algılayabilirsiniz. Yüzme havuzunda yüzme, voleybol sahalarında antreman yapma gibi imkanlarla Dnepropetrovsk Devlet Spor ve Beden Eğitimi Üniversitesi imkanlarını sonuna kadar kullanabilirsiniz.

Dnepropetrovsk Devlet Spor ve Beden Eğitimi Üniversitesi eğitim programlarında yer alan uygulama sahalarını kullanırken en başarılı sporcularla bir arada olabileceksiniz. Müsabakalardaki başarılarıyla ünlü isimlerle bir arada bulunabileceğiniz bu çevrenin tüm imkanlarını sonuna kadar kullanabileceksiniz. Yaşam koşullarınızın iyileşebileceği bir çevrede spor faaliyetlerinizi geliştirip en iyi spor eğitmenleri arasına girebilme şansınızı burada kullanabilirsiniz. Gelecekte Avrupa ülkelerinde yer alan pek çok sporcu arasında siz de kendinizi kanıtlama yarışına girmek için iyi bir üniversite diyorsanız doğru yerdesiniz. Dnepropetrovsk Devlet Spor ve Beden Eğitimi Üniversitesi Eurostar işbirliğiyle sizlerin gelişiminizi tamamlayabilmenize yardımcı olabilecektir. Sizlerin sporsal faaliyetler, uygulama alan arayışlarınız, yetenekli antrenörler eşliğinde eğitim hayatında boy gösterebileceğiniz üniversite olarak bekliyoruz. Her zaman diller arasındaki farklılıkları kabul edip her ülkenin özüne saygı duyan eğitmenlerimizle başarılı olmak adına çaba harcamaktayız. Dnepropetrovsk Devlet Spor ve Beden Eğitimi Üniversitesi öğrencisi olarak mezuniyetinizle birçok farklı spor alanında kendinizi geliştirip Avrupa’daki çevrede daha iyi konuma gelebileceksiniz. Geliri yerinde üst düzey memur statüsüne yükselebilme fırsatında bulunabileceğiniz birbirinden farklı işyerlerinde çalışmak istemez misiniz? Farklı spor müdürlükleri, spor salonu eğitmenlikleri, spor ve beden eğitimi öğretmenliği gibi farklı adlarla anılabilme tercihinize göre değişecektir. Hangi işi yapmayı seviyorsanız, hangi alanda yetenekli iseniz o alanda ilerleme kaydedebileceksiniz. Seçimde bulunup geleceğinizi planlarken üst düzey maaş elde edebileceğiniz konumlarda mutlu bir gelecek elde etmeye hazırım diyorsanız buradayız.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu