"Enter"a basıp içeriğe geçin

Dnepropetrovsk Ulusal Tıp Üniversitesi

Dnepropetrovsk Ulusal Tıp Üniversitesi insan sağlığı alanında bilgi sahibi olmak isteyenlerin tercih ettikleri üniversiteler arasındadır. Geleceğinizi şekillendirirken aynı zamanda hayalleriniz için sınav engelleri ile uğraşma derdine son deme ihtimaliniz olacak. Birçok kişinin hayallerini ertelemek zorunda kalmayacağı bir üniversite hayatını size sunarken iyi gelir elde edebilmek kaçınılmazınız olacak. İnsan sağlığının korunup geliştirilmesi amacıyla yapacağınız lisans çalışmalarında yurtdışı seçimi olarak Dnepropetrovsk Ulusal Tıp Üniversitesi tercihinde bulunabilirsiniz. Üniversite kendini yenileme potansiyeline sahip son derece özel bir üniversitedir. Hekimlerin her türlü hastalık üzerinde yaptığı çalışmalarla iyi noktalara yükselttiği üniversite yenilikçi anlayışla ilerlemektedir. Pek çok başarının yer aldığı lisans ortamında siz de söz sahibi olarak gerek uygulamalar gerekse akademik hayat bazındaki çalışmalarla donanımlı hale gelebileceksiniz. Üniversitenin eğitim kalitesinin Bologno kriterleriyle devamlılık gösterdiği öğrenim hayatından faydalanma fırsatını yakalayabilmek için buradaki eğitim hayatını tercih edebilirsiniz.

Dnepropetrovsk Ulusal Tıp Üniversitesi kayıt işlemlerinizi Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı birim elemanlarına devrederek lisans sürecinizi kısa zamanda tamamlayabilirsiniz. Artık hastalıklar üzerinde uzmanlaşabileceğiniz bir üniversite için seneler boyu gayret edip yüksek puan alma derdiyle de uğraşmak durumunda kalmayacaksınız. Sınav puanını asla sorun etmeyen üniversite DGS ya da YGS sınavına hazırlanmanızı gerektirmeyecek. Dnepropetrovsk Ulusal Tıp Üniversitesi eğitim ortamı olarak kaliteli eğitimi özümseyip uygulama alanlarında en iyi bilim merkezlerinde yer alabilme ayrıcalığıyla donatılabilmenizi sağlayabilecektir. Araştırma ve eğitim çalışmalarınızda pratisyen hekimlikten uzmanlığa kadar yükselme gerçekleştirebileceğiniz tıp sahasında Bologno ilkelerindeki eğitim şansını değerlendirebilme fırsatını yakalayabileceksiniz. Sizleri asla yarı yolda bırakmayacak olan akademik kadromuz uygulama klinikleri, sağlık birimleri, özel ya da devlet bünyesindeki hastanelerde bulunan farklı vakaları incelemeniz için ortam hazırlayabilmektedir. Stajınızı donanımlı bir birimde yaparken tüm ekipmanıyla yeterlilik elde edebileceğiniz imkanlar ayağınıza kadar getirilebilecektir.

Dnepropetrovsk Ulusal Tıp Üniversitesi insan sağlığını koruma geliştirmede uzmanlaşırken sizlerin hastalık bilinci yerinde uzmanlar olabilmenizin hazırlayıcısı olabilecektir. Gelecek kaygınızı rafa kaldırıp iyi bir tıp uzmanı olma yolunda tahmin ettiğinizden daha iyi yol kat edebilme ayrıcalığını yakalayabilme fırsatını öğrenim ortamımızda elde edebileceksiniz. Sizleri geliştirip koruyacak olan akademik kadromuz en iyi uzman doktorlar, Avrupa’da çalışmalar yapan hekimlerle iç içe olabileceğiniz bir öğrenim çevresinde yer alabilmenize fırsat verebilecektir. Artık hayallerinizi daha fazla ertelemeden gerçekleştirebilme olanağı yakalamaya ne dersiniz? Uzun yıllardır tecrübeli kadrosuyla birçok tanınmış hekim ve tıp uzmanını geleceği aydınlatacak konuma getirip gelişen üniversite olarak tanınmaktayız. Siz de tercihlerinizle lisans sürecinizde Dnepropetrovsk Ulusal Tıp Üniversitesi farkını en derinlerde hissedebileceğiniz fırsatları yakalama imkanıyla yoğrulmaya ne dersiniz? Cevabınızı öncelikle kendi iç sesinize verin. Eğer yeteneğinizin sağlık konusunda elverişli olduğuna inanıyorsanız tam zamanı diyerek üniversite hayallerinizi gerçekleştirebilme olanağını yakalayın. Lisans kaydınız ile gerçek bir doktor olabilme hayalinizde peşinizden gelecek.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu