"Enter"a basıp içeriğe geçin

Donetsk Avrupa Üniversitesi

Donetsk Avrupa Üniversitesi gençlerin can attığı kaliteli eğitim ortamlarından sadece biridir. Yurtdışı avantajlarıyla akademik ortamın keyfini tam manasıyla çıkarmak isteyenler burada yer alabilirler. Pek çok geçerliliği yüksek bölüm seçme avantajlarıyla dolu üniversite yaşamı için burada yer alabilirsiniz. Güçlü akademik kadrosunu bile her zaman yeniliklerden haberdar edebilme gayretinde bir üniversite olarak gelişmekteyiz. Avrupa kriterlerinden asla sapmayan ve öğrencilerin beklediğinden üstün performansla bilgi akışı sağlayan konumumuzu korumak hedeflerimizden. Yabancı uyruklu olduğu kadar Türk gençleri içinde kabul şartımız olduğundan zengin bir çevrede okuma şansınız olacak. Kabul şartlarımız arasında sınavsız kayıt başvurusu olduğundan her zaman kontenjan dahilinde hizmet vermekteyiz. Birçok kişinin kontenjan sınırına takılıp hayallerini bir sene daha ertelemek durumunda kalabildiği eğitim birimlerinden biriyiz. Donetsk Avrupa Üniversitesi olarak Avrupa’da kabul gören eğitim öğrenim çevre imkanlarımızla sizlerden gelecek bir adımı bekliyoruz. Lisans kayıt için Eurostar eğitim danışmanlık birimlerine uğramanız yeterli olabilecektir. Eurostar ayrıcalığıyla sizleri memnun edecek kriterleri bir araya getiren tüm imkanları üniversitemizi tercihinizle hissetmeye başlayabilirsiniz.

Donetsk Avrupa Üniversitesi kariyer isteyen, bilim çalışmaları bakımından zengin bir ortam arayan birçok gencin tercih edebileceği bir üniversitedir. Gençlerin hayallerini gerçekleştirebilecek potansiyeldeki bir üniversite olmanın yanında gelecek vaat etme görevini de tam manasıyla üstlenen bir yüksek eğitim kurumudur. Sizlerin hayallerinizi gerçek kılacak bir üniversite olarak gelecek kaygınızı yok edici davranabilmektedir. Bunu uygulama sahalarının modernliğine, materyallerinin son teknolojik haline, araç filolarının donanımlı oluşuna bağlı öz güvenle gerçekleştirebilmektedir. Alan bazında siz neyi arıyorsanız bulabilme imkanı sunabilmektedir. Seminer, konferans, tartışma ortamları, farklı yöntem ve teknik denemelerini yapabileceğiniz bilim merkezleri gibi imkan çeşitliliğiyle deneyimlerinizi daha da kalitelileştirebilmektedir.

Donetsk Avrupa Üniversitesi sayesinde kariyerinizi tırmandırabileceğiniz iş alanlarına yönelme gerçekleştirebileceksiniz. Avrupa’nın her yerinde duyulan iş gücü ihtiyacına göre farklı branşlara yer açan üniversite sizleri akademik hayat boyu en iyi mertebelere yükselebilme şerefiyle baş başa bırakabilmektedir. Donetsk Avrupa Üniversitesi farkıyla iş sahalarının tanınan elemanı olmaya hazır mısınız? Sizleri geliştirip üst noktalarda Avrupa’nın en iyi listesine girebilmeye layık pozisyona getirebilecek tüm akademik birimimizle bilim çalışmalarınızı özelleştirebileceksiniz. İş sahasında her zaman işini ehli ile yapan biri olmak sizin için zor olmayacak. Ya da iş dünyasının en iyilerinin yer aldığı bir şirkette iyi pozisyonlarda bulunma farkını hissetmeye doyamayacaksınız. En beğenilen bölümlerde okurken önünüze çıkabilen tüm olanakları Bologno kriterleriyle özümsemekten keyif alabileceksiniz. Donetsk Avrupa Üniversitesi olarak sizlere en iyi olma yolunda daima yol gösteren olabileceğiz. Siz isteyin biz geliştirelim mantığıyla temelden yetişmenize yardımda bulunacağız. En önemli konumlarda yer alabilme ayrıcalığı için üniversite hayatını özelleştirebilecek fırsatları peşiniz sıra devam ettirebilme özgürlüğünden faydalanmaya var mısınız? Cevabı net evet olan tüm herkes için kapılarını aralayan üniversitemize başvurularınızı bekliyoruz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu