"Enter"a basıp içeriğe geçin

Donetsk Turizm ve İşletme Üniversitesi

Donetsk Turizm ve İşletme Üniversitesi turizmin hızlı gelişim gösterdiği şu dönemlerde önemi artan üniversitelerden olmaktadır. Turizm konusunda deneyim kazanarak gelecek kaygısı yaşamadan kaliteli eğitim alma hayalinizi gerçekleştirme peşine düşmek istiyorsanız bu üniversiteyi tercih edebilirsiniz. Turizm işletmelerinin profesyonel bilgiyle yoğrulmuş eleman alma arzularına cevap olabilecek kimliği kazanabilecek bir üniversite konumundayız. Hem farklı ülke insanlarının da eğitim kadrosunda yer alabildiği bu üniversite insan ilişkilerinin gelişimine destek sağlayacaktır. Farklı ırk ve çevreden geleneklerle bir arada kendi yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz kalitedeki eğitim ortamımız geleceğin turizm alanında iş imkanı verecektir. İşletmeci özelliğinizi turizm bilgisiyle bütünleştirerek iyi bir turizm işletmecisi olarak buradan mezun olabilirsiniz. Böylece Dünya çapında turizm sektörünün çok yönlü gelişme kaydettiği iş sahalarında yer alabileceksiniz. Bu heyecan için Donetsk Turizm ve İşletme Üniversitesi seçiminde bulunmanız yeterli olacaktır.

Donetsk Turizm ve İşletme Üniversitesi akademik bilgi ve pratik bilginin birleşimiyle faydalanabileceğiniz eğitim standartlarını size sunabilecektir. Bilgi ve uygulama alan bilgisini dengede tutarak otel yönetimi, restoran yönetimi, yiyecek içecek işletmeleri yönetimi, destinasyon pazarlaması gibi sahalarda kendinize yer açabileceksiniz. Tur operatörlüğü ya da seyahat acentalarıyla bağlantılı çalışabilme fırsatını yakalayabileceğiniz unvanları kazanabileceğiniz bir eğitim birimiyiz. Turizm konusunda akla gelebilecek pek çok yerde iş sahası elde edebileceksiniz. Kendinizi çok yönlü geliştirmek, seyahat ve turizm bağlantısı içinde kanıtlamak kabul edilebilir olmanıza yardımcı olacaktır. Herkesin sektöründe gelişme kaydettiği bir üniversite olarak imkanlarını geniş bir yelpazede kullanma fırsatı için eğitim ortamını zenginleştirmekteyiz.

Donetsk Turizm ve İşletme Üniversitesi kariyer gelişiminiz için staj ve uygulama sahası bakımından farklı iş yerinde yer alabilme ayrıcalıklarıyla sizleri tanıştırmaktadır. Turizm sektörüyle kurulan güçlü ilişkiler çemberi içinde ana dal ve yan dal seçimlerinizle turizm alanında gelişebileceğiniz son noktaya kadar ilerleme elde edebilme fırsatlarını ayağınıza getirebilmekteyiz. Mezun olduktan sonra staj yaptığınız yerlerde kalıcı pozisyonlarda yer alabilme ayrıcalığından da faydalanabilirsiniz. Gerçek yaşam deneyimlerinizi kullanarak uygulama yerlerinde tanınabilir kimlikte uygulama gerçekleştirebilirsiniz. Sizlerin daima iyi yönde ilerlemenizin destekleyici olacak turizm sektörleri  Donetsk Turizm ve İşletme Üniversitesi mezunu olduğunuzda teklif gönderebilecektir. İş sahalarında tanınır bir turizmci olarak daima yeniliklerle dolu turizm imkanlarını insanlara sunmak istemez misiniz? Ders içeriklerinde temel turizm bilgileri, turizm bilgisiyle işletme bağlantılarını öğrenerek kendinizi geliştirebilirsiniz. Her olumlu gelişmeyle daha iyi mevkilere yükselip daha dolgun maaş imkanlarını elde edebilirsiniz. Sizleri yükseltebilecek eğitim imkanlarını sunan Donetsk Turizm ve İşletme Üniversitesi eğitim sürecinde yer alma fikrini daha fazla ertelememeye ne dersiniz? Sizlerde işletme ruhunu en iyi şekilde kullanabilme yeteneğini geliştirecek akademik kadromuzla yüz güldürmek birincil hedeflerimiz arasındadır. Tüm yeteneklerinizi su yüzüne çıkarıp yetersizliklerinizin giderilebilmesine yönelik çalışmalar gerçekleştirebilen bir birim olarak başvuru tekliflerinizi bekliyoruz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu