"Enter"a basıp içeriğe geçin

Donetsk Ulusal Üniversitesi

Donetsk Ulusal Üniversitesi Ukrayna’nın en yetenekli öğrencilerini yetiştirmekte olan bir yüksek öğrenim kurumudur. Tarih, matematik, dil bilim, hukuk, tıp ve fizik alanlarındaki farklı branşlara hizmet eden bu yüksek öğrenim kurumu 1918 den beri kendini geliştirmektedir. Branşları ile gençlerin gözdesi olmayı başarmaya devam etme yolunda ilerlemektedir. Günümüz üniversite eğitim kalitesini ele almayı başarmış 4. Akreditesize olmuş üniversite konumundadır. Endüstriyel ve bilimsel kuruluşlar bakımından zengin olan Ukrayna’da bu üniversitede olma fırsatını yakalayarak harika bir gelişme kaydedebilirsiniz. Üniversite bünyesindeki branşlar bazında sizlerin yeteneklerini en kaliteli düzeyde geliştirebilme fırsatını yakalayabilmenize imkan tanıyabilmektedir. 20 bine yakın öğrenci potansiyelini her seneki yeniliklerle daha da arttıran Donetsk Ulusal Üniversitesi akademik kadrosuyla beklenilen başarıları verebilmektedir. Büyük bir eğitim ve araştırma merkezi olarak lisans üstü ve doktora düzeyindeki eğitim hayatında da burayı tercih etmenize yol göstericilik yapmaktadır.

Donetsk Ulusal Üniversitesi projeleri, bilim ve muhasebe alanındaki yenilikleri ile Avrupa’da adınızın konuşulabileceği eğitimi alabilme fırsatını verebilecektir. Pek çok uluslararası kuruluşlar ortaklığı olan Donetsk Ulusal Üniversitesi iş sahalarında kendinizi geliştirebilme imkanını yakalayabilme ayrıcalığıyla karşınıza çıkabilmektedir. Farklı pek çok alan bazında seçimlerinizle bütünleşerek gelecek kaygısını yok edebileceğiniz bir bilim merkezidir. Siz de sosyal alanları zengin, dili farklı, eğitim kalitesi yüksek bir eğitim biriminden fayda görmek niyetindeyseniz üniversitemize kayıt işlemlerinize hız kazandırmayı deneyebilirsiniz. Avrupa’nın en tanınmış bilim insanlarının bir araya geldiği kampüste sizlerle birlikte çalışma ortamı kendiliğinden oluşabilecektir. Daima en yeniyi bulma, en yenilikçi düşüneni mezun etme sloganıyla her sene biraz daha donanımlısınız mezun eden akademisyenler başarılıdırlar. Bilimsel çalışmalar kimi zaman uzun zaman dilimlerinde tamamlanabilmektedir. Sizlerin buranın öğrencisi olmanız durumunda bu bilim çalışmalarında devamlılık elde edebilme imkanı yakalayabilmeniz mümkün olabilecektir.

Donetsk Ulusal Üniversitesi Eurostar işbirliğiyle kayıt aşamalarını hızlı tamamlama imkanı yakalayabileceğiniz bir üniversitedir. Sizlerin başardıkça başarmak isteyeceğiniz eğitim sürecinde nelerden faydalanabileceğinizi de Eurostar yurtdışı danışmanlarınız size aktarabileceklerdir. Donetsk Ulusal Üniversitesi öğrencisi olarak kendinizi kanıtlayabileceğiniz Avrupa imkanlarını sonuna kadar kullanmaya var mısınız? Sizlerin yer alacağınız akademik ortamın modern yöntemlerle en güncel şekilde iyileştirilmesi her sene daha olumlu başarılara imza atmaya zemin hazırlamaktadır. Sizlerle gelişimsel manada kendinizi iyi mertebelere yükseltebilme olanağı yakalayabileceğiniz bu imkanları değerlendirmeyi daha fazla ertelemeyin. Lise diplomanızı alarak Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlık ofislerinden yardım talep edin yeter. Farklı pek çok branşı bu branşların tamamlayıcısı eğitimcilerle bir arada lisans sürecinizde gelişebilme imkanı yakalayabileceğiniz fırsatlar için acele edebilirsiniz. Hayallerinizi ertelemek yerine bir an önce gerçekleştirmek ümidiyle harekete geçebilirsiniz. Bunun için gençlerin yurtdışı okuma ümidiyle başvurabilecekleri bir üniversite olarak başarılı kimliğimizle tanışmanızı bekliyoruz. Bizim sizler için sunacağımız tüm imkânları yerinde değerlendirme olanağı yakalama fırsatında bulunabilmek için haydi çabuk olun.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu