"Enter"a basıp içeriğe geçin

Hakkımızda

İngilizceyi konuşmak artık bir üniversiteyi okumak kadar gerekli oldu. Artık başka milletten insanların ülkemize sürekli gelmesi, çalıştığımız şirketlerin yurtdışındaki firmalarla anlaşmalarının olması bizleri İngilizce öğrenmeyi zorunlu hale getirmiştir. Yabancı her milletle ortak noktada buluşabilmenin tek yolu İngilizce konuşmaktan geçiyor. İngilizceyi ne kadar iyi konuşursanız herkesle iletişiminiz o kadar güçlenir. Böylelikle iş ortamında, arkadaşlık ortamında diyalogunuz her zaman üst seviyelerde olur. İngilizce konuşmanın en iyi yurtdışına giderek dili öğrenmektir. Buradaki kurslarla öğrenilen İngilizce birileri ile iletişime geçmekte güçsüz kalır. Ortamına gidilerek öğrenilen İngilizce ile telaffuzunuz bile en üst seviyelerde olur. Bu nedenle Yurtdışı dil okulları siz dil öğrenmek isteyenler için tasarlanmıştır.

İngiltere, ABD ve Malta gibi pek çok ülkede bu dili güzelce öğrenebilir, kendinizi en iyi şekilde geliştirebilirsiniz. Hatta isterseniz Almanya, Hollanda gibi Almancanın konuşulduğu ülkelere gidip başka yeni diller de öğrenebilirsiniz. Bunların hepsi sizin geleceğiniz için, gelecekten umutlu olmanız için iyi yollardır. Bunları yapmakla kendinize çok iyi gelecekler hazırlayabilirsiniz. Günümüz zamanında ailelerin hiç biri eğitime verilen parayı masraf olarak görmemektedir. Aileler çocuklarının eğitimleri için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdır. Bu nedenle eğer siz dil öğrenmek istiyorsanız ve ailenizde size destek çıkıyorsa tek yapmanız gereken iyi bir Eğitim danışmanlığı bulmaktır.

Bir eğitim danışmanlık hizmetini iyi yapan şey o firmanın tecrübeli olmasıdır. EuroStarolarak 20 yılı aşkın tecrübemizle sizlere en iyi hizmetin garantisini veriyoruz. 20 yıldır bu işin içinde olmak, yurtdışında yapılan organizasyonlarda en iyisi olmak demektir. Yurtdışına bir öğrenciyi çıkarmak iyi bir organizasyon gerektirir. Anlaşılan okulun kalitesi, öğrencilerin kalması için ayarlanan apartlar, yurtlar aileler, öğrencilerin yaşayacağı şehirlerin kalitesi bunların hepsi ayrı bir özen ve hassasiyet gerektirir. EuroStarDanışmanlık Hizmetleri bünyesinde bulunan danışmanlar sürekli bu organizasyonlara katılarak olayı değerlendirir. Kötü olan hizmetten hemen vazgeçilerek daha iyi bir hizmet tercih edilir. Yurtdışına giden kişiler genelde uzun zamanlı kalan kişilerdir. 1993 yılından beri hizmet vermektedir.

Uzun zamanlı kalınan bu yerde mutlu olmak, huzurlu olmak, rahat olmak çok önemlidir. Bu nedenle anlaşılan bu danışmanlık hizmetini yapan firmanın kalitesi düşünülenden daha da önemlidir. Eğitim danışmanlığı dışında sizlerin güvenliğinizi rahatınızı düşünen bir firma ile yurtdışına gitmek sizi oralarda çok daha rahat ettirir. Orada yabancı yerlere gittiğinizde kendinizi güvende hissetmenizi sadece anlaştığınız danışman şirket sağlar. Danışman şirketin arkanızda olması sizin şikâyetlerinizi dinlemesi çok önemlidir. İşte böyle bir ilgiyi de sadece EuroStargösterir.

Çalıştığı ülkeler: Azerbaycan, Bosna Hersek, Makedonya, Ukrayna, Gürcistan, Kazakistan, Türkmenistan, Kırgızistan, Kosova, Yunanistan, Mısır, Litvanya, Polonya, Bulgaristan, Romanya, Hırvatistan, Sırbistan, Slovakya, Avusturya, Çek Cumhuriyeti’dir.

EuroStarYurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ltd Şti İstanbul’da Olan Taksim İstiklal Caddesi No:49/5 adresindedir.

WhatsApp ya da Messenger üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!