"Enter"a basıp içeriğe geçin

Harkov Milli Ekonomi Üniversitesi

Harkov Milli Ekonomi Üniversitesi 1888 yıllarında yapılan girişimler sonucuyla 1893 yılında açılmıştır. Ekonomi alanında yeterli konuma gelebilecek şekilde yükselmek isteyenler için fırsat niteliği taşıyan bir üniversitedir. Sanayi alanında gelişen ülke ihtiyaçlarına paralel kaliteli eleman yetiştirme amacını güden lisans eğitim merkezi her sene farklı ülkelere fayda sağlayacak mezunlar vermeye devam etmektedir. Köklü gelişimler, tecrübeli elemanların öğretim metotlarıyla yetenek bulmuş öğrenciler yetiştirmeye kendini adayan yüksek öğretim birimi popülasyonunu arttırma yolunda ilerlemektedir. Sizlerde Dünya’nın herhangi bir yerinde iş adamlarının sanayi ülkesi girişimlerinde söz sahibi olacak kadar kendinizi yeterli hissedebilmek için bu üniversitede yer alama tercihinde bulunabilirsiniz. Birçok farklı etkinliğe katılım göstermek, akademik anlamda ilerleme, derslerdeki başarısıyla Dünya çapında adını duyurma çabası içine girenlerden olabilme fırsatını yakalayabilmek için Harkov Milli Ekonomi Üniversitesi lisans kaydınızı daha fazla geciktirmemelisiniz. Eurostar bu yolda sizlere en iyi şekilde ışık tutucu rolüyle yanınızda yer alacaktır.

Harkov Milli Ekonomi Üniversitesi kalitesi ve prestiji ile Avrupa’nın önde gelen üniversiteleri arasındadır. Ekonomi- hukuk, ekonomi- bilişim, pazarlama- yönetim, uluslararası ekonomik ilişkiler, muhasebe yönetimi ve denetimi, finans, yönetim ve idarecilik, bilgisayar bilimi, basım ve yayımcılık gibi bölümleriyle Harkov Milli Ekonomi Üniversitesi sizleri karşılamaktadır. Bu kadar farklı çeşitte bölüme yer veriyor oluşuyla sizlere sunduğu seçenekleri özümsemenizin destekçisi olabilecek branş seçimini gerçekleştirebilirsiniz. Her bölüm kendi çapında bir adım daha önde olabilmenizi sağlayacaktır. Almanca, Fransızca, İngilizce, Çince, Türkçe, Arapça, Lehçe gibi farklı dillerden öğrencilerin yer aldığı akademik ortamlar siz gençlerin gelişimine destek olabilecektir. Dilleri farklı kişilerle alan eğitiminizi alırken iş başvurusunu yaparken farklı dil konuşanların işyerlerinde değer alabilme imkanını elde edebileceksiniz.

Harkov Milli Ekonomi Üniversitesi Bologno eğitim sistemi ile karşınıza çıkarak siz değerli gençlerin geleceğine ışık tutabilmektedir. Birçok yönden faydalı bilgiler elde edebileceğiniz üniversite kariyer elde edebilme fırsatını da size verebilecektir. Alan bazında sizlerin eğitmenlerinizde katılacağınız farklı ülkelerdeki çalışmalarda boy göstermeniz parlayan yıldız olabilmenize destek olabilecektir. Sizleri mutlu olacağınız bir kariyerde yer alabilme fırsatıyla ödüllendirecek olan Harkov Milli Ekonomi Üniversitesi imkanlarını kullanmaya hazır mısınız? Lisans sürecinde yer alacağınız eğitim ortamı, karşılaşacağınız Avrupa’da alan bazındaki en iyi akademisyenler, uzmanlarla katılacağınız söyleşiler, bilimsel anlamda en ileri uygulama sahaları gibi olanakları göz ardı etmemelisiniz. Sizlerin geliri iyi bir iş sahasında üniversite kalitesini gerçekten hissederek çalışma fırsatı yakalayacağınız iş imkanları buradaki öğrenim hayatınızla mümkün olabilecek. Kendinizi yetiştirebileceğiniz bu akademik ortam varlığını Avrupa koşullarındaki en iyi eğitim ortamları ayrıcalığıyla tatmaya hazırsanız üniversitemize gelmek için acele edin. Her sene öğrenci kabulü için daha avantajlı imkanları kampüs bünyesine almaya devam eden Harkov öğrencilerin iyi yetiştirilmesinde en önemli öncü olabilmeyi hedef almaktadır.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu