"Enter"a basıp içeriğe geçin

Harkov Ulusal Uzay ve Havacılık Üniversitesi

Harkov Ulusal Uzay ve Havacılık Üniversitesinde iyi bir eğitim almak isterseniz lise yada lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor. Bunun yanı sıra yapacağınız çalışmalarda Rusça, Ukraynaca ya da İngilizce eğitim alabileceğinizi göz önünde bulunduracak olursak bu alanda kaliteli bir şekilde eğitim alabilmek için öncelikli olarak gerek konu ile ilgili bir bilginiz olmalı gerek ise sıfırdan başlamanız için merakınız olmalıdır.

Harkov Ulusal Uzay ve Havacılık Üniversitesinde alacağınız eğitim bu üç dilden biri olacak şekilde verileceğinden dolayı yapacağınız çalışmalarda öncelikli olarak bu üç dilden en az bir tanesi ile ilgili olarak iyi bir şekilde bilgiye sahipseniz sizi doğrudan Harkov Ulusal Uzay ve Havacılık Üniversitesi dahilinde tercih etmiş olduğunuz bölüm ile ilgili lisans eğitimi süreci bekliyor olacaktır.

Eğer iyi düzeyde yabancı dil bilginiz yok ise öncelikli olarak Harkov Ulusal Uzay ve Havacılık Üniversitesi  dahilinde bir yıl sürecek olan hazırlık eğitimi için gerekli çalışmaları yapmanız gerekiyor. Bu süreç içerisinde en iyi şekilde teknik bilgiye sahip olabileceksiniz. Dolayısı ile yapılacak çalışmalar ile beraber bu alanda en güzel şekilde verilmekte olan eğitimlerden yararlanabileceğinizi belirtmemizde fayda olacaktır.

Harkov Ulusal Uzay ve Havacılık Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim sistemi bologna eğitim sistemi olarak bilinmektedir. Bu eğitim sistemi dahilinde öğrenci ile öğretmen arasındaki diyaloglar en iyi şekilde güçlü tutulmaktadır. Dolayısı ile öğrenciler yapacakları araştırma çalışmalarında, projelendirme ve uygulama çalışmalarında konu ile ilgili olarak daima öğretim görevlisi olan öğretmenleri ile irtibat halinde kalmaları gerekecektir.

Bu durumda öğretim görevlisi olan öğretmenleri öğrencilerin doğru bir şekilde araştırmalarda bulunmaları için gerekli yönlendirmeleri yapmakta ve bunun yanı sıra gerekli alt yapı çalışmalarını sağlamaktadır. Öğrencilerin konu ile ilgili olarak başarılı bir çalışma sürmesi için uygun koşullar sağlanmaktadır.

Harkov Ulusal Uzay ve Havacılık Üniversitesinde verilmekte olan bologna eğitim sistemi dahilinde öğretmenin öğrencilere sunacağı konu başlıkları ile ilgili olarak öğrencilerin bu alanda kendi ekip arkadaşlarını oluşturmaları ve aynı zamanda oluşturdukları bu ekip arkadaşları ile beraber yapacakları çalışmalarda tercih ettikleri konu ilgili olarak gerek Harkov Ulusal Uzay ve Havacılık Üniversitesi dahilinde yer alan araştırma kütüphanelerinde konu ile ilgili bir araştırma çalışması yapabileceği gibi gerek ise Harkov Ulusal Uzay ve Havacılık Üniversitesi dahilinde yer alan teknolojik donanım bakımından oldukça gelişmiş bir bilgisayar laboratuvarında gerekli işlemleri yapmaktadır.

Bu alanda öğrenci arkadaşlarımız daima öğretim görevlisi olan öğretmen ile irtibat halinde olacağından dolayı öğrencilerin doğru bilgiye doğru kaynaklardan ulaşması sağlanılacaktır. Öğrencilerin yapacakları bu çalışmalar eşliğinde en iyi bir şekilde sağlanmaktadır.

Sizde bologna eğitim sistemi dahilinde kaliteli bir eğitim sürecinde üniversite eğitimi almak istiyorsanız doğrudan 0212 244 66 00 numaralı telefon hattını arayarak alanında uzman kişilerin yıllarca zaman içerisinde edinmiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübelerinden yararlanarak en kısa süre içinde gerek Ukrayna’da eğitim için vize işmelerinin yapılması gerek ise Harkov Ulusal Uzay ve Havacılık Üniversitesi dahilinde iyi bir eğitim görmeniz için tercih ettiğiniz bölüm doğrultusunda kayıt işlemlerinin yapılması sağlanmaktadır.

Bu alanda verilmekte olan hizmetler çerçevesinde sizler ile yapacağımız sözleşmeler doğrultusunda uygun bir yol haritası çıkararak sizlerden isteyeceğimiz belgelerin en kısa süre içinde teminatını sağlamanız durumunda doğrudan bu işlemler ile ilgili olarak çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz ve bu alanda gerekli işlemlerin uygulanmasını sağlayarak Harkov Ulusal Uzay ve Havacılık Üniversitesi  dahilinde başarılı bir eğitim sürecine doğru ilk adımların atılmasını sağlayacağız.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu