"Enter"a basıp içeriğe geçin

İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi

Lviv Üniversitesi 1661 yılında kurulmuş olan Ukrayna’nın en kaliteli üniversitelerinden biri olarak bilinmektedir. Üniversite sınavı stresini yaşamnıza gerek kalmadan, üniversite sınavına girme gereği duymadan lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olduysanız doğrudan Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. Bu alanda sizlere yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile beraber kaliteli bir şekilde hizmet anlayışına sahip olan ekip arkadaşlarımız tarafından bilgi ve destek verilecektir. Dolayısı ile Lviv Üniversitesi dahilinde sizlerde kaliteli bir şekilde eğitim almak isterseniz doğrudan 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak gerekli detayları öğrenme imkanına sahip olabilirsiniz.

Lviv Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim sistemi olarak dünyanın her yerinde kullanılmakta olan bologna eğitim sistemi vardır. Bu eğitim sistemi kendini kanıtlamış ve bilinmekte olan dünyanın en gelişmiş eğitim sistemidir. Lviv Üniversitesi dahilinde verilmekte olan bologna eğitim sisteminde öğrencilerin konuları çok daha iyi bir şekilde anlaması için onların öncelikli olarak araştırma kabiliyeti kazanmaları sağlanmaktadır. Bunun akabinde ise araştırarak öğrendikleri bu konular ile ilgili yapacakları çalışmalar dahilinde araştırdıkları bilgilerin doğruluk ya da yanlışlıklarını kontrol etme imkanına sahip olacak olan öğrencilerimiz bu alanda başarılı bir çalışma sergileyebilmektedir.

Lviv Üniversitesinde verilmekte olan bu eğitim sistemi dahilinde öğretmenlerin, öğrencilere sunacağı konu başlıkları dahilinde öğrencilerin kendi ekip arkadaşları ile beraber iyi bir şekilde konulara hazırlanması sağlanmaktadır. Gerek Lviv Üniversitesi dahilinde yer alan bilgisayar laboratuvarlarında gerek ise Lviv Üniversitesi bünyesindeki araştırma kütüphanelerinde öğretmenlerin vermiş olduğu konular ile ilgili olarak bir takım araştırma çalışmalarında bulunmaları mümkün olacaktır. Bu alanda yapacakları araştırmalar ile beraber öğrencilerin konuya tam olarak hakim olmaları için ilk adım aşılmış olacaktır. Bunun akabinde ise öğrencilerin yapacakları çalışmalar dahilinde kaliteli bir şekilde bilgilere ulaşmaları için önceli olarak elde ettikleri yazılı ya da görsel dökümanların taslaklar halinde bir araya getirilerek işe yarayacak olan kısımların temize çekilmesi, projelendirme ve uygulama çalışmalarının yapılması mevcut olacaktır.

İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi Eğitim

Bu alanda ise öğrenciler araştırarak öğrendikleri konunun doğruluğunu yapacakları proje çalışması ile kanıtlamakta ve konuyu çok daha iyi bir şekilde anlamakta olduğundan dolayı konu üzerinde tam hakimiyeti sağlamaktadırlar. Bu aşamadan sonra ise elde ettikleri veriler doğrultusunda yapacakları bir sunum çalışmasının akabinde ects kredi sistemi ile beraber alacakları kredi notu ve buna ek olarak öğretmenlerin yılda iki kez değerlendirmekte olduğu kanaat notu dahilinde başarılı olan öğrencilerin bir üst sınıfa geçişleri sağlanmaktadır.

Doğu Avrupa’nın en eski üniversitelerinden birisi olan Lviv Üniversitesi yıllardan beri vermekte olduğu eğitim çalışmaları ile beraber büyük bir başarıya sahiptir. Günümüze dek bir çok mezun vermiştir.. Ukrayna da eğitim araştırma ve sanayi için eğitim uzmanı yetiştiren saygın bir üniversitedir. Lviv Üniversitesi dahilinde bir çok yazar şair ve bilim adamı bu üniversiteden yetişmiştir. Lviv Üniversitesi uluslar arası çalışmaları ile de dünyada adını sık sık duyuran uluslar arası bir üniversitedir. Çeşitli vakıf ve şirketlerle işbirliği içinde çalışmakta olan Lviv Üniversitesi dahilinde bologna eğiitm sistemi ile beraber kaliteli bir çalışma sürecinde eğitim görmek isterseniz öncelikli olarak Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisinde çalışma imkanına sahip olabileceksiniz. Bu alanda yapacağınız çalışmalar ile beraber sizlerde Lviv Üniversitesi dahilinde iyi bir eğitim görme imkanına sahip olabileceksiniz. Tercih edeceğiniz bölümler dahilinde sizlere gerekli olan yardımı sağlayacak olan ekibimiz bu alandaki çalışmaları ile kendini yeterince kanıtlamıştır.

 

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu