"Enter"a basıp içeriğe geçin

Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi

Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi sosyal bilimler fakültesi tercihinde bulunabileceğiniz kaliteli eğitim ortamları size sunmada başarılı bir yere sahiptir. Gelecek kaygısı yaşamadan öğrenim hayatınızda istediğiniz noktalara yükselebilme fırsatı yakalayabileceğiniz bir üniversite olarak Ukrayna’da olma arzunuzda sizi kabul edebilecektir. Lise diplomanızı elinize alarak kayıt başvurusu talebinde bulunmanız yeterli olabilecektir. Kontenjan dolumuna yer vermeden tamamlayabileceğiniz kayıt işlemlerinizde Eurostar yurtdışı eğitim danışma ofislerinden yardım talebinde bulunabilirsiniz. Uluslararası bir profilde ilerleme kaydederken başarılarının konuşulmaya devam ettiği bir üniversite okuma hayaliniz Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi seçiminizle mümkün olabilecek. Rusça ve Ukraynaca dillerinde eğitim hayatını yaşarken sizlerin bu dilleri konuşma becerisini kazanmada en çok ilerleme kaydedebileceğiniz bir üniversite olma yolundayız.

Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi seçiminizle işletme, muhasebe, işletme ekonomisi, pazarlama, ekonomi, finans kredi, uluslararası iktisat, tercümanlık, personel yönetimi, idari yönetim, psikoloji, sosyoloji gibi pek çok branş seçiminde bulunma fırsatını yakalayabileceksiniz. İşletme ve ekonomi anlamında sizleri son yeniliklerden haberdar edecek olan akademik personelle işleyeceğiniz derslerden büyük keyif alabileceksiniz. Olayları biraz esprili bir dil ile sizlere aktarma becerisine sahip yetenekli akademik personelimizden öğreneceğiniz çok şey var. Yeni dil öğrendiğiniz bir çevrede sizlerin dil sorunu yaşama kaygısına son diyebileceğiniz destekleyici dil kursları alabilme imkanı da kampüs içinde mevcut. Sosyal aktivite alanlarında katılım gerçekleştirebileceğiniz kurslar arasında dil ve derslere yönelik farklı kurslara katılım gerçekleştirebilirsiniz. Üniversite branş bazında çok yönlü ilerleme kaydedebileceği tüm imkânları akademik çevrede karşınıza çıkarabilmektedir. Hayal ettiğiniz Avrupa’nın sayılı iş yerlerinde ekonomi ve işletme alanında kendinizi kanıtlayabileceğiniz bir çevrede söz sahibi olabilme fırsatı bu üniversitede sizleri bekliyor.

Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi tercihiyle iş sahalarında gittikçe yükselebilen bir çevrede yer alabilme ayrıcalığından faydalanmaya hazır mısınız? Ekonomi ve işletme uzmanı lakabı kazanmak, bir işletmenin yönetici kadrosunda yer almak ya da personel yönetiminde başarı kazanabilmek sizlerin eğitim hayatınızdaki başarılarınızla mümkün olabilecek. Avrupa’nın en iyi üniversitelerinden olan Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi öğrencisi olmak size bu farkı hissedebilme ayrıcalığını verebilecektir. Sizleri değerli mezunlar sıfatıyla üniversite kapısından gönderebilecek olan akademik birimizi iş başvurularınızla en önemli referans olarak Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi adını vermektedir. Her akademisyeniyle ekonomi alanında birçok Avrupa alanında nam salmış üniversite kriterlerini her geçen gün daha da tecrübe çerçevesinde geliştirmektedir. Araştırmalarınızda bilim merkezlerini kullanırken uygulama sahalarında farklı yerlerde aralıklı ziyaretlerde bulunmanız sizi tecrübeli kılacaktır. Sizleri her çalışmanızın takipçisi olabilecek iş yerleriyle okurken bile irtibata geçebilirsiniz. Uygulamalardaki başarılı konumunuzu kullanmak isteyip sizi iş yerini yükseltebilmede basamak olarak kullanmak isteyenlerle birlikte işletme ve ekonominin en iyileri olabilirsiniz. Tüm avantajlarıyla bu üniversitenin imkanlarını sonuna kadar kullanmaya var mısınız?

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu