"Enter"a basıp içeriğe geçin

Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi

Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi 1992 yılında kurulmuş olup 2003 yılında başarıda üstünlük yetkisi almış önemli üniversiteler arasındadır. Ukrayna’da özel yüksek eğitim birimleri listesinde birçok eğitim birimini geride bırakarak başarılarıyla gençlerin gözdesi olabilmeyi başarmış üniversiteler arasında yer almaktadır. Akademik hayatınızda önemli ilerlemeler kaydetmek eşsiz değişimlerle dolu bir öğrenim yaşamı geçirmek istiyorsanız bu üniversitenin eğitim sürecinde yer almaya bakmalısınız. Lisans başlangıcı için pek çok ülke bazında sorgulamaların gerçekleştirildiği sınav puanına bakma durumu bu üniversite için geçerli değildir. Taban puanınız kaç, sınavdan iyi puan alabildiniz mi gibi konularda yanıt bulabileceğiniz bir yüksek eğitim kurumuyuz. Eurostar yurtdışı eğitim danışma birimleri sayesinde eğitim hayatınızda lisans kayıt işlemlerinizde daha pratik ilerleme kaydedebilirsiniz. Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi lisans kaydınız için referans olmasını istediğiniz üniversite yaşamı için Eurostar sizden çabuk kayıt işlemi tamamlayabilecektir.

Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi Avrupa’nın en etkili eğitim sitemleriyle öğrenci yetiştirip alan bazında başarılı üniversite hedefini gerçekleştirme peşindedir. Yüksek vasıflı akademik kadromuz yine başarılı ekonomistler ya da ekonomide tartışmacı genç beyinler yetiştirmede ustadır. Güçlü bilgi arşivine sahip kütüphanemiz, faydalanabileceğiniz birçok bilgisayarın yer aldığı bilim laboratuvarlarımızla araştırma çalışmalarınızı eksiksiz tamamlayabileceksiniz. Avrupa’nın farklı ülkelerinden gelen akademik birimlerle bir araya gelerek tartışmalı ya da soru cevap şeklinde geçebilecek konferanslara katılım sağlayabileceksiniz. Teori derslerinin bitimiyle en güncel bilgilerin paylaşımını sağlayacak beyinde kişilerle bir araya gelerek bilgilerinizi pekiştirip daha kalıcı hale getirebileceksiniz. Eğitim hayatınızda sadece akademik öğrenme değil yaşayarak öğrenme sürecini size özümsetecek yöntemlerle gelişiminize katkı sağlanabilmektedir.

Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi kanun, fikri mülkiyet, psikoloji, muhasebe ve denetim, maliye, işletme ekonomisi, pazarlama, uluslararası anlamda iktisat, ticaret, ekonomi, lojistik gibi alanlarda gelişme kaydedebilmenize destek olabilmektedir. Derslere devam ettiğiniz sürece bu alanlar arasından seçimlerinizle kendi yeteneklerinizi en başarılı bir şekilde geliştirebilme fırsatı yakalayabileceksiniz. Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi eğitim derslerinde Rusça, Ukraynaca ve İngilizce dillerinde eğitim verilmektedir. Bu dillerde eğitim verirken akıcı konuşabilen akademik kadromuz aracılığıyla derslerde eksik bir yanınız olmaması açısından ilerleme kaydedebilinmektedir. Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi olarak modern mesleki eğitim deneyimleri, yetenekleri ve bilgileri ile donatılmış kaliteli personeli karşınıza çıkarmaktan mutluluk duymaktayız. Sizlerin ihtiyaçlarınızı göz önüne alarak tamamladığınız her seneki güncel bilgiler, sınıf eksikleri, bilgi merkezlerimizdeki teknik ekipmanlarla daha da kaliteli personel yetiştirmeyi gerçekleştirmek temel çabamızdır. Bizim tüm deneyimli eleman yetiştirme fırsatlarımızdan faydalanarak hayatınızda önemli bir yere sahip olmamız yönünde destekçimiz olmak istiyorsanız acele edebilirsiniz. Bazı bilim çalışmalarında inanılmaz fikirler sunarak daha yenilikçi bir ekonomi uzmanı olma yolunda kendinizi keşfettirebilirsiniz. Böylece mezuniyetinizdeki başarılarınızla iş teklifi alabilen yetenekte bireyler olabilirsiniz. Farklılığınızı kanıtlayabileceğiniz bu sosyo akademik çevrede yer almaya hazır mısınız?

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu