"Enter"a basıp içeriğe geçin

Kiev Maup Üniversitesi

Kiev Maup Üniversitesi kaliteli eğitim imkanlarıyla sizleri mutlu etmeye hazırlanmaktadır. Akademik kadrosuyla şimdiye dek okuttuğu öğrenci profilinde pek çok başarıya imzasını atmış olan üniversite size hak ettiğinizi fazlasıyla verebilecek potansiyeldedir. Öğrenci başarıları adına altın anahtar sunarcasına hizmette kusursuz ilerleme sağlamaya imkan tanıyan üniversite her sene başarı portföyünü geliştirmeye devam etmektedir. Okurken size sunulacak modern akademik ortam, uygulama sahaları ve staj imkanı gibi pek çok artıyla memnuniyet veren fırsatlara üniversitemizde kavuşabileceksiniz. Avrupa’da pek çok öğrenciye ev sahipliği yapan Kiev Maup Üniversitesi sınavsız başvuru kabul edebilene ender üniversitelerden biridir. Uygulamalarını önemli staj noktalarında alabileceğiniz bir yer alarak öğrenim hayatınızda karşılaşmadıklarınızla da sizleri yüz yüze getirebilmekteyiz.

Kiev Maup Üniversitesi 1989 yılında kurulmuş hem devlet hem de özel bir yüksek öğrenim kurumu unvanını kazanmış bir yüksek eğitim birimidir. Bulunmaz avantajları, önemli uygulama dersleri, modern teknik yöntemlerle anlatılan akademik içerik zenginliğiyle gençlerin tercihi olabilecek potansiyeli kazanmaktadır. Yurt dışında sınavsız üniversite kabulü gerçekleştirebilen bir üniversite olarak 24 yıllık geçmişiyle pek çok başarıya imza atmış bir konumdayız. Dil öğrenme fırsatı yaratan akademik başarısıyla sizlerin Avrupa kapılarında iş başvuruda bulunabileceğiniz sahalar oluşturabilmekteyiz. İş dünyasında mezun olduğunuz kurum bölümünde yazan Kiev Maup Üniversitesi adıyla kabulünün gerçekleşmesi uzun sürmeyecektir. Birçok yeni mezun arasından ilmi çalışamalarında kendini kanıtlamış öğrenci yetiştiriyor oluşu üniversiteyi başarılı kılabilmektedir. Farklı yetenekteki pek çok öğrencinin zaman zaman grup çalışmalarıyla farklı bilim çalışmalarına katılmaları mümkün olabilmektedir. İçinde değişime her zaman yer veren kişilikteki öğrencilerimizi önemli projelerde her zaman kullanmaktayız. Kendinizi alan bazında geliştirip kanıtlama girişiminde bulunarak siz de aranan potansiyele kavuşma durumunuzda artış elde edebilirsiniz.

Kiev Maup Üniversitesi başarıyı yakalarken sosyalliği daima hissedebileceğiniz ortam hazırlıkları ile sizleri yetiştirmektedir. Akademik hayattan sıkıldığınız zamanlarda faydalanabileceğiniz olimpik havuzu, sosyal faaliyet alanları ya da eğlenme merkezleriyle vakit geçirecek işlerle oyalanmanızı sağlayabilmektedir. Kampüs hayatında yer alan yurt yaşamı, öğrencilere yönelik cafe, disko tarzı alanlarıyla ucuzluk da sunarak tercih edilebilen üniversite konumunu koruyabilmektedir. Kiev Maup Üniversitesi seçiminizi tamamlamak için destek alabileceğiniz Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlık ofisleri kayıttan mezuniyete kadar yanınızda yer alabilecektir. Kayıt evraklarınızı hazırlarken buradaki öğrenim hayatınız ve artıları hakkında sizleri bilgilendirebilecektir. Öğrenme hayatınızda takıldığınız tüm engellerde danışmanınız olabilecektir. Memlekete gidiş gelişlerde ya da sosyal birtakım sorunlarınızda sizin yol göstericiniz olabilecektir. Mezuniyet sonrası başvuruda bulunup çabuk kabul edilebileceğiniz birimlerle irtibat kurabilme de hızlılık kazandırıcıdırlar. Sizlerin her anlamda rehber öğretmeniniz gibi davranan danışmanlarınız sadece kısa bir ziyaretiniz ile tanışıp yol göstericim olur musunuz tekliflerinizle sizlerle olacaklardır. Siz de kariyer basamaklarını tırmanırken herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmak istemiyorsanız acele davranıp lisans kayıt işleminiz için talimat verebilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu