"Enter"a basıp içeriğe geçin

Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi

Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesinde iyi bir lisans eğitimi isterseniz doğrudan Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisine gelerek alanında yılların vermiş olduğu bilgi birikim ve tecrübe ile sizlere yardımcı olacak olan ekip arkadaşlarımız ile ilgili konu hakkında detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabildiğiniz gibi bu alanda dilerseniz 0212 244 66 00 numaralı telefon hattından merak ettikleriniz sorma imkanına sahip olabilirsiniz.

Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitimlerde öncelikli olarak lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız durumu aranmaktadır. Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi dahilinde kayıt işlemleriniz için gerekli olan bu lise diploması ile beraber alanında uzman ekibimiz sizlere bu konu ile detaylı bir şekilde yardımcı olacaktır.

Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi dahilinde iyi bir lisans eğitimi için gerekli olan bir diğer unsur ise Ukranya’da eğitim için vizedir. Ukrayna vizesi için bir sağlık raporuna ihtiyacınız var elde edeceğiniz bu sağlık raporu, sağlık bakanlığına bağlı olan bir sağlık kuruluşu tarafından verilmiş olmalıdır. Aids olmadığınıza dair alacağınız bu sağlık raporunun heyet huzurunda onaylanması gerekiyor. Aldığınız bu raporun tercümesinin sağlanarak noter huzurunda onay olması ve aynı zamanda kaymakamlık tarafından da onaylanmış olması gerekmektedir. Bu alanda yapılacak olan çalışmalar ile beraber rahat bir yaşam standartlarına ulaşabilir, mimarlık ve inşaat sektöründe rahat bir çalışma imkanına sahip olabilirsiniz.

Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi dahilinde verilmekte olan bologna eğitim sisteminden bahsedecek olursak bu sistem dahilinde öğrencilerin sadece pasif bir alıcı olarak görülmesi ya da öğretmenlerin sadece bir verici olarak görülmesinden ziyade bu alanda yapılmakta olan çalışmalar ile beraber elde edeceğiniz konular dahilinde başarılı bir çalışma sürecine tabi tutulabilirsiniz. Bu alanda yapacağınız çalışmalarda sizlerde iyi bir lisans eğitimi sürecine tabii tutulmuş olacaksınız.

Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesinde Türkiye, Almanya, Fransa, Finlandiya, Slovakya, Bulgaristan, Belçika, Polonya, Avusturya, Çin, BDT ve ADB gibi ülkelerden öğrenciler eğitim hizmeti almaktadır. Bu yönüyle uluslar arası üniversite özelliği göstermektedir. Sizlerde dilerseniz Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesinde eğitim görme imkanına sahip olabilirsiniz. Bunun için 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak sizin için lazım olacak bilgileri alanında uzmanlaşmış olan ekip arkadaşlarımızdan öğrenebilirsiniz.

Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi dahilinde Rusça, İngilizce ya da Ukraynaca dilleri ile beraber lisans eğitimi verilmektedir. Bu dillerden en az bir tanesi ile ilgili olarak ayrıntılı bir şekilde bilgiye sahip değilseniz öncelikli olarak sizi bir yıl sürecek olan hazırlık eğitimi süreci bekliyor olacaktır. Bu süreç ile beraber yapacağınız çalışmalarda en iyi şekilde çalışmalarınızı bologna eğitim sistemi ile beraber sürdüreceksiniz. Bu üç dilden en az bir tanesi ile ilgili ayrıntılı bir şekilde bilgiye sahipseniz öncelikli olarak bu alanda tercih etmiş olduğunuz bölümün ilgili lisans sınıfına yerleştirileceksiniz.

Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi biliyoruz ki Ukrayna’nın başkenti olan Kiev’de yer almaktadır. Ukrayna konusunda bir kaç bilgi verecek olursak 24 Ağustos 1991 yılında Rusya’dan ayrılarak tam bağımsızlığını ilan etmiştir. Karadeniz’in Kuzey kesimlerinde yer alan Ukrayna’nın etrafı %7 oranında Karadeniz sularında yer almaktadır. Sizde Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesinde lisans eğitimi görmek isterseniz bu alanda doğrudan Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisine gelerek konu ile ilgili ayrıntılı bir şekilde bilgi sahibi olabilir bu alanda kapsamlı bir şekilde çalışma yürütebilirsiniz. Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesinde yapılan çalışmalar ile elde edeceğiniz diplomalarınızı ülkemizde kullanabilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu