"Enter"a basıp içeriğe geçin

Kiev Politeknik Üniversitesi

Kiev Politeknik Üniversitesi Ulusal Teknik Üniversitesi adıyla da tanınmaktadır. Ukrayna’nın en büyük üniversiteleri arasında yer almaktadır. Fakülteleri, araştırma kurumlarıyla en iyi akademisyenlerle sizlerin yetişmenize destek olabilmektedir. Araştırma enstitü ve merkezleriyle Ukrayna gibi kendini geliştirmiş bir ülke avantajlarından faydalanabilme yarışında öncü olabilmenize yardımcı olabilmektedir. Akademik kadrosunda yer alan akademisyenleri, profesörleri, doçentleriyle sizlerin eğitim sürecinizde başarı hikayeleriyle dolu süreçler geçirebilme fırsatı yakalayabilmenize fırsat tanıyabilmektedir. Ukraynaca, Rusça ya da İngilizce gibi branşlarda gelişim gösterebilme fırsatı yakalarken yabancı dili kullanabileceğiniz Avrupa ülke insanlarıyla da kaynaşabileceksiniz. İş ortamlarınızda farklı aksanlarda konuşan insanlara alışma dönemi açısından uluslararası çevre bakımından da sizlere beklenti karşılayabilecek potansiyeldedir.

Kiev Politeknik Üniversitesi eğitim, egzersiz, dinlenme alanlarıyla hobi için vakit geçirebilecek aktiviteleri bulabileceğiniz üniversiteler arasında yer almaktadır. Uygulamalı matematik, bilişim ve bilgisayar mühendisliği, elektronik, fizik, matematik, mühendislik, fizik, kimya, kimya mühendisliği, havacılık ve uzay, ısı ve güç mühendisliği, hukuk, sosyoloji, beden eğitimi gibi branşlarıyla üniversite gençleri memnun etmektedir. Gençlerin son dönemde merak konusu ettikleri bölümleri bünyesinde bulunduran üniversite size farklı branş bazında seçenekler sunabilmektedir. Her alanın uygulama sahası, geniş internet ağı alanı, bilgisayar merkezi, araştırma kütüphaneleriyle dolu yerler sunuyor oluşuyla geleceğinizi parlak noktalara taşıma olanakları yakalayabileceksiniz. Her alan kendi bazında gelişimlerden haberdar akademik personeliyle sizleri en güncel şekilde yetiştirebilmektedir. Her sene mezunlar arasında da üniversitede akademik kadroda kalma niyetinde olanlar bulunmaktadır. Gelişimsel manada kendini yetiştirebilecek çevrede yer almak isteyen her Kiev Politeknik Üniversitesi lisans öğrencisi başarısına göre kabul edilmektedir. Üniversite ilk alımlarında kendi yetiştirdiği güncel bilgileri bilen, yeteneklerinin farkında alımlar gerçekleştirmektedir. Siz de yenilikçi bakış açınızı üniversite yaşamınız boyunca eğitim kadromuza hissettirebildiğiniz sürece burada doktora ya da yüksek lisans sürecine katılma fırsatını değerlendirme imkanı yakalayabileceksiniz.

Kiev Politeknik Üniversitesi taban puanına bakmadan lisans kayıt sürecine dahil olabilme fırsatını siz değerli gençlere verebilmektedir. Eğitim ödenekleri, Ukrayna öğrencisi olabilme de en uygun imkanların yer aldığı öğrenci şehrinde yaşama kolaylıklarını Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlarınızdan öğrenebilirsiniz. Kiev Politeknik Üniversitesi lisansınız boyunca faydalanabileceğiniz tüm imkanlar ile eğitim hayatınızda başarıyı yakalayabileceksiniz. Uluslararası bir çevrede yetişirken bilimsel çalışmalarınızı en detaylı incelemelerle tamamlayabileceğiniz ortamların kampüste bulunuyor oluşu en büyük avantajınız olacak. Köklü akademik personeli kadar genç yetişen elemanlarıyla da güncel bilgi takibini en iyi şekilde gerçekleştiren üniversite sizleri her yönden geliştirmektedir. Bu gelişimsel fırsatlar eşitliğinde iş başvurusu yaptığınızda sadece Kiev Politeknik Üniversitesi adıyla bile iş başvurularınız kabul edilebilecektir. En iyi uygulamaların öğrenim hayatınızda yer alışıyla coşup alanınızda yükselebileceğiniz en üst mertebelere yükselme şansını yakalamaya var mısınız? Sizlerin öğrencilik yaşantınızı anlamlandıracak olan tüm seçeneklerden faydalanmak için lisans kaydınızı en hızlı şekilde tamamlamaya bakabilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu