"Enter"a basıp içeriğe geçin

Kiev Tasarım Üniversitesi

Kiev Tasarım Üniversitesi eğitimi almak isteyenler yurtdışı imkanında Ukrayna’dan faydalanabilirler. Lise diplomanı alarak gelip kayıt başvurusu gerçekleştirebileceğiniz üniversite sizlere puan sorgulaması yapmayacaktır. Kayıt koşullarını araştırıp kısa sürede tasarım alanında eğitim kariyerinizin başlangıcı olabilecek olan Kiev Tasarım Üniversitesi kayıt işlemlerinizi bir an önce tamamlamaya başlamalısınız. Tasarım akademisinde Avrupa çapında adı duyulmuş bir üniversite olarak size pek çok imkan ile hizmet sunmaktayız. Asla yarıda kalmayan hizmet koşullarımızla sizlerin tasarım alanında tekstil üzerinde öğrenmek istediğiniz tüm bilgi ve becerileri kazanmanıza yardımcı olabilmekteyiz. Tekstil sektörüne yönelik hazırlanan koleksiyonlar üzerinde kalite standartlarında modern bir anlayışla eğitim vermekteyiz. Avrupa’nın pek çok üniversitesine göre daha gelişmiş tekniklerle hazırladığımız koleksiyonları nasıl ortaya çıkardığımızı öğrenmek istemez misiniz? Teoride ve uygulamada sizlerin farklı tekniklerle beceri kazanmanıza destek olabilecek akademik kadroyla hizmetlerimizde devamlılık elde etme gayreti içindeyiz.

Kiev Tasarım Üniversitesi olarak konfeksiyon üreticilerinin ihtiyaçlarını karşılamada en yeni tekniklerle hizmet vermekteyiz. Her türlü teknik desteğe diğer üniversitelere oranla daha hızlı ulaşabilen bir üniversite olarak desen tasarım eğitimlerimiz, tekstil yazılım çözümlerimizle karşınızdayız. Her türlü tasarım modeline rastlayabileceğiniz kataloglarımızla Avrupa genelindeki tasarım yarışmalarında ilk sıralarda boy göstermekteyiz. Farklı dilleri öğrenme çevresi edinebileceğiniz akademik sürecimizde değişik kültürlerden gelebilecek tasarım tekliflerine açıklık elde edebilmeniz mümkün olabilecek. Her Avrupa ülkesindeki insanlardan talepler alabilecek konumda mezun olabileceğiniz eğitim kurumumuz dil sorunu yaşama durumunuzu sıfıra indirgeme gayreti içerisindedir. Değişime açıklık, yaratıcı gücünüzü geliştirebileceğiniz tasarım dersleri ve uygulama atölyeleriyle üniversite olarak gelişiminizi başarıyla tamamlama gayreti içine girmekteyiz.

Kiev Tasarım Üniversitesi modelistlik, bilgisayar destekli modelistlik dersleri, hazır giyim sektörü, giyim üzerinde faydalanabileceğiniz kalıp program çizimi öğrenme konusunda gelişiminizi sağlayabilecektir. Tasarım akademisi ekibimizden faydalanarak istediğiniz şekilde program öğrenme, kalıp çizme, modellikle alakalı merak ettiklerinize ulaşabilme fırsatlarını burada yakalayabileceksiniz. Uluslararası çevre imkanıyla başarılarınızı farklı ülkelerde öğrencilik yıllarında duyuma fırsatı yakalayabileceksiniz. Model çizimi yapan eleman ihtiyacının çözümüne yönelik atölyelerini, ders içeriklerini, modern sınıf koşullarını genişleten Kiev Tasarım Üniversitesi her çevreden gelen öğrenci potansiyeliyle geleceğinize ışık tutabilmektedir. Tasarım sonrasından model üzerindeki çalışmalara oradan da vitrinde sergileme işlemlerine kadar kendi yeteneklerinizi kullanabileceğinizi bir akademik birim olarak yüz güldürücü başarılar kazanmanıza yardımcı olabilmekteyiz.  Kiev Tasarım Üniversitesi lisans yaşam biçimi olarak kaliteli eğitim anlayışıyla siz değerli gençlerin gelişimine en büyük destekçi rolüne bürünebilmektedir. Beklentilerinizi kısa sürede gerçekleştirmek için hayat kalitenizi yükseltebilecek seçimlerde bulunma fırsatını değerlendirmeye bakmalısınız. Hayallerinizi daha fazla ertelememeli, geleceğin en iyi tasarımcıları arasında yer alma cesareti için girişimlerde bulunmalısınız. Sizlerin memnun kalabileceğiniz potansiyeldeki çalışma ortamı, iş alanları, kampüs yaşantısı, öğrencilik hayatı gibi fırsatlarıyla Ukrayna’da yer almanın kıymetini özümsemeye hazır mısınız? Geleceğinizi kazanabileceğiniz girişimler adına haydi acele edin.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu