"Enter"a basıp içeriğe geçin

Kiev Ulusal Dil Bilim Üniversitesi

Kiev Ulusal Dil Bilim Üniversitesi 1865 yıllardaki zorlu savaş yıllarında bile başarılı öğrenci yetiştirme potansiyeline sahip üniversiteler arasındadır. Birçok gencin beğendiği bölümleriyle başarılı lisans hayatına kendini adayabileceği Kiev Ulusal Dil Bilim Üniversitesi 1965 yılında mezunlarındaki cevherle ödüllendirilmiştir. Sizlerde yurtdışı imkanlarını değerlendirme aşamasında kendi adınızı duyurabilecek kalitedeki eğitim standartlarıyla ünlü bir eğitim kurumunda yer almak istiyorsanız doğru seçim olabiliriz. Akademisyenlerimiz yetiştirdiklerimiz ve uzun yıllı kalan tecrübesine sahip elemanlardan oluşmaktadır. İngiliz dili, psikoloji, bilgisayar ve bilişim teknolojisi, Alman dili, yabancı diller eğitimi, Fransızca, İspanyolca, Çin dili, Korece, Japon dili gibi pek çok dil tercihiyle bu üniversitede lisans süreciniz için önemli bir adım atabilirsiniz. Başarılı bir lisans eğitim süreci sonrasında öğretmenlik, dil uzmanlığı ya da tercümanlık yapabilme yeteneği gibi pek çok işlevselliği yerine getirme tercihinde bulunabileceksiniz. Hayatınızı şekillendirebileceğiniz son derece kaliteli bir üniversite imkanını değerlendirebileceğiniz mevkiye ulaşabilme fırsatını yakalayabileceksiniz.

Kiev Ulusal Dil Bilim Üniversitesi tüm dillerde kaynak kitaba sahip oluşu, batı ve doğu dilleri gibi zengin dilleri konuşan öğrenci profiline yer açısıyla kalitesini kanıtlamaya çalışan bir eğitim kurumudur. Yüzlerce yabancı öğrenciye sunduğu imkanlar eşitliğiyle birbirinden özel iş alanlarında yer alabilme fırsatını yakalayabileceğiniz kurum kaydı da oldukça kolaydır. Lisans için kayıt işlemlerinizi yapabilmek için taban puanınıza bakmadan lise diplomanızla üniversiteye kabulünüzü gerçekleştirebilmekteyiz. Sizlerin Eurostar yurtdışı eğitim danışma birim ziyaretlerinizle daha kolay yerleşebileceğiniz Kiev Ulusal Dil Bilim Üniversitesi öğrencilere uygunluğu ile de göz doldurmaktadır. Öğrenci şehri avantajlarını kampüs içinde de hissettirebilen Kiev sosyal, dil öğrenebileceğiniz çevre imkanı, kalabileceğiniz yurtları ve toplu taşıma araçlarıyla her avantajı sizler için yerine getirebilmektedir. Öğrencilerin başarısı için daima kendini yenileme peşinde olan yüksek eğitim kurumu her zaman en üst noktalarda yer alabilme ayrıcalığıyla kendinizi kanıtlayabilmenize imkan tanımaktadır.

Kiev Ulusal Dil Bilim Üniversitesi mezunu olmanız durumunda uluslara arası kuruluşlarda, dil eğitim merkezlerinde, büyük şirketlerde, dış işleri bakanlıklarında, turizm sektöründe iş kapılarını ardına kadar lehinize çevirebileceksiniz. Türk öğrenciler ve farklı Avrupa ülkesinden gelen öğrencilere eğitim veren Kiev Ulusal Dil Bilim Üniversitesi dil öğrenmede aksan değişimi, farklı dil konuşma becerisi, dilden dile çeviri yapabilme becerisi kazanabilme yeteneklerine sahip olabilme imkanlarını ayağınıza kadar getirebilmektedir. Şimdiye dek kendini geliştirmeye devam edebilen bir çevrede yer alma düşüncesiyle burada yer almayı tercih ettiyseniz düşüncelerinizde yanılmıyorsunuz. İş sahalarının genişliği, öğrenci potansiyelinin yeteneklerini akademik süreçte ortaya koyuşlarıyla üniversite başarılıdır. Mezun olduğunuzda yaratıcılık becerisi gelişmiş, dil öğrenme ve öğretme yeteneği bakımından yeterli duruma gelmiş bireyler olarak Avrupa ülkelerinde yerinizi alabileceksiniz. Hayal ettiğiniz o dil öğreten yetenekler siz olabileceksiniz. Farklı dillerin eğitmenliğini yapabilme şansınızda dolgun maaş ile çalışma fırsatlarının tümüne üniversitemizde kavuşabilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu