"Enter"a basıp içeriğe geçin

Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi

Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi 72000 metre karelik bir alanda yıllardır eğitim hizmeti vermektedir. Üniversitenin bünyesinde 75 tane uçak ve helikoptere sahiptir. 6000 tane üst düzey bilgisayar 240 farklı havacılık sistem ve teknolojisi ile mükemmel bir donanıma sahip üniversite en kaliteli öğrencileri yetiştirmektedir. Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi bünyesinde verilmekte olan eğitim sistemi bologna eğitim sistemidir. Öğrenciler etcs sistemi adı verilen kredi sistemi ile eğitimlerini tamamlamaktadır. Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesinde eğitim görmek isterseniz yapmanız gereken tek şey 0212 244 66 00 numaralı Euro Star Yurtdışı Eğitim Merkezi Başvuru Ofisini arayarak gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz. Ygs sınavına girmemiş olsanız bile bu üniversitelerde okuyabilirsiniz. Ayrıca üniversite sınava girme şartı aranmıyor. Sizde sınav stresi yaşamadan bir üniversite öğrencisi olabilirsiniz.

Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi verilmekte olan bologna eğitim sisteminden bahsedecek olursak bu sistemde öğrenciyi hazır bilgiyi alıp kullanan pasif kişilikten kurtamakta olan bir sistem mevcuttur. Bunun yanı sıra öğretmeni sadece verici konumda, öğrenciyi ise sadece alıcı konumunda görmekten ziyade öğrenciyi bilgiyi araştıran, araştırdığı bilgiler dahilinde bir uygulama yapabilen, aynı zamanda elde ettikleri bilgilerden sunum yapabilecek şekilde görebilecek kapasiteye getirmeyi ve bu bilgileri kullanırken ekip çalışmasını yürütebilecek kaliteli bir eğitim sürecinden geçirecek halde yapılandırmaktadır. Şimdi Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesinde yer alan bölümlere bakacak olursak;

 1. Uçak ve Roket Mühendisliği Bölümü
 2. Uçak Bakımı Bölümü
 3. Güç Santrali Mühendisliği Bölümü
 4. Elektrik Mühendisliği Bölümü
 5. Bilgisayar-Entegre Teknolojiler ve Otomasyonu Bölümü
 6. Sistem Mühendisliği Bölümü
 7. Mikro ve Nanoelektronik Bölümü
 8. Elektronik Cihazlar ve Sistemler Bölümü
 9. Radyo Mühendisliği Bölümü
 10. Radyo Elektronik Cihazlar Bölümü
 11. Hava Navigasyonu Bölümü
 12. Uygulamalı Fizik Bölümü
 13. Uygulamalı Matematik Bölümü
 14. Metroloji ve Enformasyon-Ölçme Teknolojileri Bölümü
 15. Telekomünikasyon Bölümü
 16. Bilgi Güvenliği Yönetimi Bölümü
 17. Bilgi ve İletişim Sistemleri Güvenliği Bölümü
 18. Bilgi Koruma Teknik Sistemleri Bölümü
 19. Bilgisayar Bilimleri Bölümü
 20. Yazılım Mühendisliği Bölümü
 21. Yayıncılık ve basımcılık Bölümü
 22. Bilgisayar Mühendisliği Bölümü
 23. Harita ve Kadastro Bölümü
 24. Jeodezi Bölümü
 25. İnşaat Bölümü
 26. Mimari Bölümü
 27. Tasarım Bölümü
 28. Biyoteknoloji Bölümü
 29. Ekoloji, Çevre Koruma ve Dengeli Doğa Kaynakları Yönetimi Bölümü
 30. Kimyasal Teknoloji Bölümü
 31. Ekonomi ve İşletme Bölümü
 32. Ekonomide Sibernetik Bölümü
 33. Pazarlama Bölümü
 34. Uluslararası İktisat Bölümü
 35. Muhasebe ve Denetim Bölümü
 36. Maliye ve Kredi Bölümü
 37. Taşıma Teknolojileri Bölümü
 38. Yönetim Bölümü
 39. Uluslararası İlişkiler Bölümü
 40. Gazetecilik Bölümü
 41. Turizm Bölümü
 42. İçtihat Bölümü
 43. Psikoloji Bölümü
 44. Sosyoloji Bölümü
 45. Filoloji Bölümü
 46. Ofis ve bilgi yönetimi

Bölümü gibi bölümlerden birini tercih edebilirsiniz. Tercih edeceğiniz bu bölümler dolayısı ile üniversite bünyesinde yer alan yedi fakültede uygun bir şekilde dağıtılmış bulunmaktadır. Dolayısı ile sizde bunlardan birine nasıl uygun görürseniz tercih edebilirsiniz. Yapacağınız hazırlık eğitiminden başlamakta olan dil eğitimi önümüzdeki dört yıllık lisans eğitim sürecinden geçecek şekilde yapılandırılacak bir hal almaktadır. Bu eğitim sisteminde bologna eğitim sistemi uygulanıyor olması sizin avantajınıza olacak şekilde yapılandırılmaktadır.

Sizde yurt dışında eğitim görmek istiyorsanız öncelikli olarak Euro Star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofislerinde yapacağınız başvurularda 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak iletişime geçebilirsiniz. Dolayısı ile sizde 48 milyonluk nüfusa sahip Ukrayna’da eğitim görmek isterseniz başkent Kiev’de yer alan Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi eğitimi için gerekli olan vize ve kayıt işlemleri esnasında %100 başarı elde eden alanındaki uzman personelimiz tarafından konu ile ilgili detaylı bir şekilde bilgilendirileceksiniz. Bunun yanı sıra her iki taraf arasında yapılacak olan sözleşme doğrultusunda %100 kayıt ve %100 vize elde edeceğinizden dolayı sözleşmeye eklenecek maddeler arasında tersi olması durumunda ödeyeceğiniz paranın doğrudan size iadesi yapılacaktır.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu