"Enter"a basıp içeriğe geçin

Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi

Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi 1930’lu yıllarda Ukrayna’nın Kiev şehrinde kurulmuş üniversitelerden biridir. 7 farklı fakültesiyle farklı bölümlerde lisans eğitimi almak isteyenlerin Kiev farkını hissetmek için başvuruda bulunabilecekleri harika üniversitelerden biridir. Yapı, inşaat, sıhhi, coğrafi sistemleri ve arazi yöntemleri, proje yönetimi, mekanik, otomasyon, bilgisayar teknolojileri, su kaynakları, ekoloji, arazi, mimarlık, inşaat gibi pek çok alanda eğitim alabilme şansınızın olduğu bir eğitim birimidir. Yüksek öğrenim hayatınızda kaliteli eğitimi Avrupa standartında yaşayabilme fırsatını yakalayabileceğiniz bir eğitim kurumudur. Öğrencilik yaşamı olarak diğer ülkelere göre en uygun öğrenci fiyatlandırmalarını gerçekleştiren ülke gençlerin popülerliğini her gün daha çok kazanmaktadır. Yurtları, öğrenciler için sunduğu araştırma birimleri, uygulama sahalarının yeterlilikleri, sosyal aktivitelerin çokluğuyla burada geçirdiğiniz kaliteli süreçten memnun kalabileceksiniz.

Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi hazırlık eğitiminiz sonrasında lisans sürecinize başlamada lise diploması ya da meslek lisesi diplomasıyla başvuru kabulü sağlamaktadır. Lise hayatınızın sonrasında kendinizi yeteneklerinizle geliştirme olanağı yakalayabileceğiniz bir lisans sürecine başlamak istiyorsanız doğru seçim olabiliriz. Güçlü akademik kadrosuyla alan eğitiminizi en modern teknik sınıflarda almaya başlayabileceksiniz. Her öğrencinin özel farkındalıklarını çok iyi kullanabilen yetenekli kadromuz sizlerin alanınızda başarılı bir süreçten geçebilmenize destek olabilecektir. Hayalini kurduğunuz mevkilere yükselmek için bilim çalışmalarınızda inşaat ve mimari sektöründeki tercihlerinizde üniversite olarak gelişmiş yöntemleri size aktarmada başarılıyız. Kimliğini her gün daha da geliştiren bir formda karşınıza çıkan Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Eurostar işbirliğiyle lisans kaydınızı kısa sürede tamamlama fırsatı vermektedir. Birbirinden şahane sınıf ortamları, yetenekli genç ve aynı zamanda kültürlü deneyimli orta yaşlı akademik personeliyle alan bazında gelişiminiz tamamlanabilecektir.

Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi eğitim ortamında yapılar üzerindeki teori derslerinizi aldıktan sonra gerçek inşaat alanlarında uygulamalı olarak yapım işlemlerini görebileceksiniz. Mimari çizimlerin nasıl hayata geçirildiği, kaliteli malzeme yapısı, görünüm olarak estetik sunumlar, hangi malzeme uzun yıllar dayanabilir gibi pratiklikleri üniversitemizdeki öğrenim hayatınızda kazanabilirsiniz. Farklı dilleri öğrenebileceğiniz bir öğrenci profilinde yer alıyor oluşunuz Avrupa’nın farklı kesimleri için sizleri hayata hazırlamada rol model olabilmektedir. Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi teoriyi uygulamaya geçirmede bireysel olarak ilerleme kaydedebileceğiniz profildeki çalışmalarda söz sahibi olabilmenizi de sağlayabilecektir. Avrupa’nın en yetenekli mimari ve inşaat ustalarının bulunduğu uygulama sahalarında her sorunuza kısa sürede yanıt bulabileceksiniz. Başarılı mezunlar listesinde yer alırken farklı Avrupa ülkelerinde iş başvurusu taleplerinizde olumlu yanıt alma fırsatınız ayağınıza kadar gelebilecektir. Sizlerin geleceğinizde son derece önemli bir yeri olacak olan Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi öğrencilik yaşantınızın kariyer yapmasına müsaade etmeye hazır mısınız? Geliri iyi bir yere ulaşabilme garantisiyle bize gelmeye hazır mısınız?

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu