"Enter"a basıp içeriğe geçin

Kiev Ulusal Metalurji Üniversitesi

Kiev Ulusal Metalurji Üniversitesi son zamanlarda gençlerin en popüler tercih ettikleri bölümler listesinde kendini göstermektedir. Gençlerin kendi yeteneklerini geliştirmek için çaba harcayacakları farklı bir bölüm olarak Ukrayna’da damgasını vurmuş olan bir üniversite olarak geleceğinizi şekillendirmede başarılı bir üniversitedir. Birçok kişinin sınavsız başvuruyla kayıt gerçekleştirebileceği gerçeğini öğrendikten sonra başvurduğu üniversite kaliteli eğitim sistemiyle başarıya davetiye çıkarmaktadır. Gençler sadece lise diplomalarını alarak kayıt için başvuru gerçekleştirebilmektedir. Lise hayatlarını sınava hazırlanma dönemlerinin insanda yarattığı stresle boğuşma durumlarına son dedirtebilecek kabul şartlarla Kiev Ulusal Metalurji Üniversitesi siz değerli gençleri bekliyor. Kayıt esnasında işleri pratikleştirebilmek için Eurostar yurtdışı eğitim danışma ofis ziyaretlerinde bulunmayı tercih etmelisiniz. Bu ofislerde sizlerin yardımınıza koşacak milyonlarca kişi olacak. Sadece birini danışman talep etmeniz işlerinizi kolaylaştırmaya yetecektir.

Kiev Ulusal Metalurji Üniversitesi maddeler üzerinde çalışabileceğiniz pek çok kimya, fizik, biyoloji laboratuvarlarıyla işlerinizi kolaylaştırmaya yardımcı olabilecektir. Araştırmalarınızda farklı laboratuvar malzemeleriyle derinlemesine inceleyebileceğiniz madde yapıları, alaşımlar, saflaştırma işlemleri gibi pek çok uygulamayı daha rahat gerçekleştirebileceksiniz. Merak edip de farklı maddeler ve bu maddelerle bir araya gelebilecek madde kullanımlarını deneme yanılma metoduyla bu birimlerde öğrenebileceksiniz. Uygun kalitede madde üretimi, saflaştırma, alaşım işlemi uygulama, şekillendirme çalışmaları yapma gibi işlemleri nasıl gerçekleştirebileceğinizi de akademik kadronuzun güçlü personellerinin dilinden kolaylıkla öğrenebileceksiniz. Sizlerin istediğiniz metal ya da cevherler üzerinde işlemler uygulayarak olmayanı bulma ya da olanda farklı şeyler arama gibi işlem uygulamalarında rehberiniz tecrübeli kadromuz olacaktır. Bilim merkezlerimiz yanı sıra yeni buluşlara yer açıcı davranan yarışma ya da araştırma çalışmalarında farklı ülke ziyaretlerinde bulunabilirsiniz. Araştırmacı zekanızı yenilikçi yöntemlerinizle birleştirip bunu çok iyi bir şekilde kullanabileceğinizi akademik birimlerimize hissettirebilmeniz sonrasında çalışmaların içinde yer alabileceksiniz.

Kiev Ulusal Metalurji Üniversitesi sizlere eğitim öğretim hayatında fayda elde edebileceğiniz tüm farklı metodlarla yardımcı olacaktır. Teoriyi uygulamalarınızla bütünleştirebilirken yeteneklerinizi daha da üst noktalara yükseltebilme olanağı yakalayabileceksiniz. Üretim ve kullanım aşamalarındaki maddenin çevresel faktörlerden etkilenme düzeyi ya da çevreye zararlı olup olmadığı araştırmasını gerçekleştirebilirsiniz. Kiev Ulusal Metalurji Üniversitesi akademik çevre bakımından farklı dil ve ırktan kişilerin bir araya geldiği çevre imkanlarını ayağınıza kadar getirerek sizlerin özel bir ortamda yetişme fırsatı yakalamanız sağlamaktadır. Dili çok iyi kullanabilen aksanı düzgün öğrenci ve akademik personel çevresi sayesinde Kiev Ulusal Metalurji Üniversitesi başarılı mezunları arasında yer alabileceksiniz. Avrupa’nın birçok ülkesini geride bırakabilecek öğrenme öğretme metotlarıyla metalürji alanında geleceğin parlayan yıldızı olabilirsiniz. Sizlerin iyi gelir elde edebileceğiniz bilgi ve başarıyı kazanabilmenizi sağlayacak olan kadromuz mezuniyetinizle sizdeki yetenekten üniversite kadrosunda da faydalanmak isteyebilecektir. Yüksek lisans ya da doktora şansını kullanmak isteyenler için bu üniversite kaçırılmaz bir gelişme kaynağı olabilecektir.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu