"Enter"a basıp içeriğe geçin

Kiev Ulusal Taras Shevchenko Üniversitesi

 

Ukrayna’nın en kaliteli, en prestijli üniversitesi Kiev Ulusal Taras Shevchenko Üniversitesi dahilinde iyi bir lisasn eğitimi görebilirsiniz. Bu alanda yürütülmekte olan çalışmalar dahilinde alanıda yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile beraber Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisinde yer alan ekip arkadaşlarımızdan konu ile ilgili olarak ayrıntılı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

Ukraynada neden eğitim almalısınız?

  • Kullanamakta oldukları eğitim sistemi bütün dünyanın kabul etmiş olduğu en kaliteli eğitim sistemi olan bologna eğitim sistemidir.Öğrenciler pasif bir alıcı ya da öğretmenler sadece bir verici olarak görülmesinden ziyade öğrenci ve öğretmenler arasındaki diyaloglar çok güçlü bir hal almıştır.
  • Öğrencilere bireysel değil ekip çalışmasına yönelik eğitim verilmektedir.
  • Verilmekte olan teknik eğitimler Avrupa eğitim müfredatı ile bire bir olduğundan dolayı elde edeceğiniz diplomalar bir çok Avrupa ülkesinde geçerlidir.
  • Kiev Ulusal Taras Shevchenko Üniversitesi, Ukrayna’nın en kaliteli eğitim merkezidir.
  • Kiev Ulusal Taras Shevchenko Üniversitesi gerek teknolojik donanım bakımından gerek ise eğitim alt yapısı bakımından çok kaliteli bir üniversitedir.

Sizde bu sebeplerden dolayı Kiev Ulusal Taras Shevchenko Üniversitesi’ni tercih edebilirsiniz. Kiev Ulusal Taras Shevchenko Üniversitesi modern binaları, laboratuvarları ve spor salonlarıyla dünyanın çeşitli ülkelerinden birçok yabancı öğrencinin tercihidir. İki bin’i aşkın akademik personeli ile beraber on dört fakültede Yirmi Binin üzerinde öğrenciye eğitim vermeye devam etmektedir. 177 yıllık bir geçmişe sahip olan üniversitemiz yurt içi ve yurt dışında öğrencilere eğitim veren uluslar arası üniversite özelliği taşımaktadır. Tam donanımlı üniversitede İletişim ve Endüstri alanlarında bilimsel merkezi, İnternet Ağ sistemleri ile tam donanımlı derslikler, Video arşivi, Bilimsel ve metodolojik laboratuvarlar, Makineler ve aletler tam donanımlı kaynak için makineler Elektronik Yayınlar desteği ile Zengin bir Kütüphaneye sahiptir.

Kiev Ulusal Taras Shevchenko Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim sisteminin bologna eğitim sistemi olduğundan bahsetmiştik. Bu eğitim sistemi dahilinde öğrencilerin sadece pasif bir alıcı olarak görülmesi ya da öğretmenlerin sadece bir verici olarak görülmesinden ziyade öğrenciler ve öğretmenler arasındaki bağların çok daha güçlü bir hal alması temel prensip olarak görülmüştür.

Kiev Ulusal Taras Shevchenko Üniversitesi Eğitim

Kiev Ulusal Taras Shevchenko Üniversitesinde uygulanmakta olan bu eğitim sisteminde öğretmenin öğrencilerine sunacağı konu başlıkları ile beraber öğrenciler kendi ekip arkadaşlarını bir araya getirir. Öğretmenin sunduğu konu başlıklarından birini tercih eder ve bu alanda yapacağı çalışmalar ile beraber iyi bir görev dağılımı yapar ve araştırma konusunu dilerse Kiev Ulusal Taras Shevchenko Üniversitesi dahilinde yer alan gelişmiş bir teknik donanıma sahip zengin içerikli kütüphanesinde yapabileceği gibi bu alanda yapacağı çalışmalarda elde edeceği bilgiler ile beraber dilerse Kiev Ulusal Taras Shevchenko Üniversitesi dahilinde yer alan teknolojik donanım bakımından üstün özelliklerde bir alt yapıya sahip bilgisayar laboratuvarında elde edeceği bilgiler doğrultusunda çalışmalarını sürdürebilmektedir.

Kiev Ulusal Taras Shevchenko Üniversitesi dahilinde iyi bir lisans eğitimi almak isterseniz öncelikli olarak 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak konu ile ilgili alanında yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübeye sahip olan ekibimizden gerekli detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu alanda yapacağınız çalışmalar dahilinde Kiev Ulusal Taras Shevchenko Üniversitesinde eğitim imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Kiev Ulusal Taras Shevchenko Üniversitesinde alacağınız lisans eğitimi ile beraber elde edeceğiniz diplomalar ile beraber dilerseniz ülkemiz sınırları içerisinde bir iş yeri açarak çalışmalarınızı sürdürebileceğiniz gibi dilerseniz eğitim almış olduğunuz bölüm ile ilgili bir iş veren ile anlaşma yaparak çalışma imkanına sahip olabilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu