"Enter"a basıp içeriğe geçin

Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi

Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi eğitim hayatında yer alarak pek çok ülkeye göre en avantajlı imkanların yer aldığı bir eğitim ortamında yer alabilirsiniz. Yurtdışı üniversiteler arasında hem ekonomikliği hem de branş bazında tercih edilen bölümüyle üniversite sık tercih edilmektedir. Gençlerin gözdesi olan bu üniversite kayıt işlemlerinde de sizleri zorlayacak hiçbir koşu yoktur. Sınava girmeden taban puanım düşük demeden kayıt işlemlerinizi kısa zamanda tamamlayabilmekteyiz. Farklı alanları bünyesine almaya devam eden üniversite gençlerin geçerli kabul ettiği tüm koşullarıyla gözlerinize inanamayacağınız fırsatları önünüze sunabilmektedir. Yurtdışı eğitimi olmak isteyip farklı dilleri öğrenerek alan bilgisinde tam manasıyla donanımlı olabileceği bir yerde okumak isteyenler…Haydi acele edin. Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi olarak sizleri memnun edebilecek tüm kriterlerimizle karşınızda yer alabileceğiz.

Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi ticari zeka kadar sosyal akademik zekanızda da gelişme sağlayabileceğiniz işletme ve hukuk branşlarıyla karşınızda. İşletme alanında okuyanların ticari zekalarını nasıl geliştirebilecekleri, en güncel ticari anlaşmalar ya da olaylarla tartışmacı anlayışta eğitim alacakları ortam sunumlarıyla sizleri memnun etme gayreti içerisindeyiz. İyi bir işletmeci ve iyi bir adalet savunucusu olabilme yolunda sahip olmanız gereken yeteneklerinizle sizleri geliştiren üniversitemizin farkını kısa zamanda hissedebileceksiniz. Hakim ya da savcı olurken hukuk terimini tüm olaylarla bağlantılı bir şekilde eleştirel süzgecinizden geçirme yeteneğini kazanabilmek üniversitemizi tercihinizle mümkün olabilecek. Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi seçiminde hukuk düzeyinde ilerlerken uluslar arası düzeyde bir hukukçu olabilme fırsatını da yakalayabilirsiniz. Dünya çapında iyi bir hukuk dağıtıcısı olurken akademik hayatınızda uygulama sahası olarak farklı birçok davayı yakından takip etme olanağı da yakalayabileceksiniz. Uygulamalarınızda akademik kadromuzun en iyileriyle bir araya gelerek staj ortamlarının yıldızı gibi parlayabileceksiniz.

Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi özgürce hareket edip iş ortamını kendinizin oluşturabileceği özel çalışma koşullarında bilgi sahibi olabilme fırsatını da sizlere verebilmektedir. Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi öğrenim hayatınız boyunca yurtdışında bulabileceğiniz pek çok imkanı avuçlarınızın arasında bulabileceksiniz. Özgürlüğünüzü kazanacağınız mesleki kariyer yapabileceğiniz bu üniversitede yüksek gelirli iş imkanlarını kapılarını yakalama fırsatında da bulunabileceksiniz. Şimdiye kadar Avrupa’da çalışmalıyım diye düşünen pek çok genç arasında yer alır mıyım diye düşündüyseniz artık bu hayallerinizi gerçekleştirme zamanı geldi de geçiyor bile. Sizi tüm olanakları ile karşılayan üniversitemiz gelecek garantisiyle mutluluğu avuçlarınızın içinde hissedebilme fırsatını size sunabilecektir. Zamanınızın kıymetini bilerek yüksek lisans kariyerinizde hatta daha da yükselerek doktora yapma arzunuzda dahi bizim üniversiteyi seçebilirsiniz. Farklı dilden insanlarla aynı ortamda eşit koşullarda Bologno ilkelerindeki eğitim anlayışıyla yoğrulmaya hazır mısınız? Evet diyenlerin kayıt işlemlerini tamamlayarak lisans hayatları adına önemli bir adım atabilecekleri lisans sürecimizde sizleri görmek için bekliyoruz. Acele etmeye hazır mısınız?

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu