"Enter"a basıp içeriğe geçin

Lviv Ulusal Veterinerlik ve Biyoteknolojisi Üniversitesi

Lviv Ulusal Veterinerlik ve Biyoteknolojisi Üniversitesi seçiminizle doğru bir tercih yapmış olabileceksiniz. Veterinerlik ve biyoteknolojisi alanı hayvanlar üzerinde inceleme araştırma yapmayı sevenlerin çok zevk alabilecekleri bölümlerdendir. Bu üniversite yurtdışı imkanlarını kaliteli koşullarda değerlendirmek isteyenler için adeta bir fırsat niteliğindedir. Pek çok kişinin beğenerek tercih ettikleri bu popüler bölümler Eurostar işbirliğiyle lisans sürecine daha kısa zamanda başlamanıza müsaade edebilecektir. Lisans hayatınızda sizi kayıt işlemleriyle uğraşmadan bünyesine alabilecek bir üniversite konumunda olan Lviv Ulusal Veterinerlik ve Biyoteknolojisi Üniversitesi sınav puanınıza bakmamaktadır. Taban puanıyla uğraşmadan üniversitemizin lisans sürecinde kendinize yer açabileceksiniz.

Lviv Ulusal Veterinerlik ve Biyoteknolojisi Üniversitesi tercihinizle akademik süreçte veteriner lakabını alabilmeniz için kazanabileceğiniz tüm vasıflar üzerinde çalışmalara katılacaksınız. Evcil hayvanların nesillerinin iyileştirilmesi, sağlıklarının korunması gibi ders içerikleri akademik sürecin başlıcaları listesindedir. Hayvan hastalıları ve iyileşme süreçlerinin seyri de teori dersleri haricinde mikrobiyolojik ortamlarda ne şekilde incelenir konusunda bilgilendirilebileceksiniz. Lviv Ulusal Veterinerlik ve Biyoteknolojisi Üniversitesi olarak bu alanda alan eğitiminizi alırken staj ortamı ya da araştırma laboratuvarlarındaki yer alışınızda uygulamalar son teknik yöntemlerle gerçekleştirilmektedir. Modern ürün kullanımları, en yeni hayvan hastalıkları ve modern tıpta tercih edilen hastalık tedavi yöntem aşamaları gibi tekniklerin tümüne ulaşılabilirlik sağlayabileceksiniz. Akademik kadromuzda yenilikçi adımlarla her bilginin ve yöntemin takipçisi olan elemanlarımız sizlerin en iyi şekilde yetiştirilebilmenizi sağlayacaklardır.

Lviv Ulusal Veterinerlik ve Biyoteknolojisi Üniversitesi kampüsü, sosyal tesisleri ile asla pişman olmayacağınız koşulları size sunabilmektedir. Farklı hayvan türlerini inceleyip Avrupa’nın farklı ülkelerinde karşılaşabileceğiniz hayvanlarla bire bir karşılaşabileceksiniz. Hayvanların yetiştirildiği, beslendiği, korunduğu, tedavi edildiği, tedavi aşamalarında nasıl ilerleme kaydedileceklerinin hepsini sırasıyla öğrenebileceksiniz. Bu ortam size sunulurken veterinerlik alan bilgisinde tam donanımlı konuma gelmeniz gerekliliği düşünülerek hareket edilmiştir. Yabancı dilde pek çok ülke insanlarıyla kaynaşıp tanışabilme imkanını yakalayabileceğiniz üniversitemizde sosyal kaynaşma kendiliğinden hakim olacaktır. Değişil kültürdeki kesime anlayışlı davranan akademik birim, anlaşılır dilde eğitim ortamı, öğrencilerin uygulama derslerinde tek başlarına yer alabilecekleri fırsat eşitlikleri sizlerle de olabilir. Bu imkanı kaçırmamak adına Lviv Ulusal Veterinerlik ve Biyoteknolojisi Üniversitesi öğrencileri arasında siz de yer almak istemez misiniz? Meslek lisesi mezunu olup DGS ile uğraşan ya da liseden sonra sınava hazırlanmayla uğraşanlardan olmaya son diyebilirsiniz. Gönlünüzdeki mesleğe kavuşma yolunda sizleri en iyi Bologno ilkeleri kriterleriyle eğitecek akademik hayatta siz de yer alabilirsiniz. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlık ofislerine gidip yurtdışı imkanlarında okuma ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. Okuyacağınız üniversite imkanları nelerdir, nerede kalabilirim, yurt var mı, istediğim zaman memleketime gidebileceğim en uygun taşıt hangisidir gibi pek çok merak edilen bu birimde cevap bulabilecektir. Siz de kariyerinizi yaparken diğer lise mezunu bireylerden geri kalmak istemiyorsanız biraz acele etmeyi deneyebilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu