"Enter"a basıp içeriğe geçin

Odessa Denizcilik Akademisi

Odessa Denizcilik Akademisi, Ukrayna’daki saygın üniversitelerden biridir. 1930 yılında kurulmuş bir eğitim kurumudur. Okulun ismi 2002 yılında Odessa Denizcilik Akademisi’nden Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi’ne dönüştürülmüştür. Yurtdışı eğitim denilince akla gelen ilk  Denizcilik okuludur. Oldukça kapsamlı ve teknik bir eğitim almak istiyorsanız Ukrayna’da Odessa Denizcilik Akademisi’ni tercih edebilirsiniz.

Herhangi bir sınava girmeden kolaylıkla bu okula kayıt gerçekleştirebileceksiniz. Sınav olmaksızın dünyada ileri gelen ve oldukça kaliteli bir akademik kadro ile bu okulda okuyabilmek mümkün. Eğitim süresi 4 yıl olarak belirlenmiştir. Daha sonrasında 12 ay gemide staj alarak diploma almaya hak kazanabilirsiniz. Odessa Denizcilik Akademisi için hazırlık da okunabilmektedir. Bu sayede okulun ana eğitim dili olan Rusça diline hakim olabilmeniz sağlanacaktır.

Odessa Denizcilik Akademisi Sınavsız Kayıt

Ukrayna’nın ve dünyanın en bilinen, en saygın okulları arasında yer alan bu Akademi için herhangi bir sınav olmaması yurtdışı eğitim açısından oldukça ön plana çıkmaktadır. Sadece lise diploması yeterli olacaktır. Bu sayede mezun olduktan sonra hemen bu Akademi’deki yerinizi alabileceksiniz. Kurulduğu ilk günden bu yana gelişen ve değişen teknolojiye ayak uydurarak eğitim kalitesinde artışa geçilmiştir. Son teknoloji ile donatılmış sınıflar ile öğrencilere hem teorik hem de pratik bilgi sunulmaktadır.

Akademi’nin içerisinde spor kompleksi ve olimpik havuz bulunmaktadır. Bu sayede öğrenciler kendilerini her alanda geliştirebilme imkanı bulabilmektedir. Ayrıca 3 adet kafe, öğrenci klübü, hastane, yemekhane ve çamaşırhane gibi her ihtiyaca uygun alanlar da okul kapsamında bulunmaktadır. Bu sayede Odessa Denizcilik Akademisi öğrencilerine her türlü imkanı sunabilmektedir.

Akademi’den alınan diploma tüm Avrupa’da tanınmış prestijli bir diplomadır. 1.kalite diploma olan Europass sayesinde öğrenciler her alanda donanımlı bir şekilde iş bulabileceklerdir. Bu diploma aynı zamanda Türkiye tarafından da tanınmakta olan bir diplomadır. Akademi’den mezun olan öğrenciler artık tecrübeli, deneyimli ve işin uzmanı olma yolunda ilerleyen öğrenciler haline gelmektedir. Gelişim ve değişim açısından oldukça büyük bir eğitim almaktadırlar. Bu eğitimler arasında; Gemi Ticari İşletme, Filo ve Teknoloji Kargo Taşımacılığı, Ekonomi, Denizcilik astronomisi, Navigasyon, Uluslararası Denizcilik Hukuku, Gemi Kontrol, Seyrüsefer gibi alanlarda eğitim almaktadır.

Eğer siz de Odessa Denizcilik Akademisi’nden kaliteli bir eğitim almak istiyorsanız hemen Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en kaliteli ve uzman desteği verecek olan Eurostar sayesinde sizler de kayıt işlemleri, ulaşım ve barınma gibi ihtiyaçlarınızı giderebileceksiniz.

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir cevap yazın