"Enter"a basıp içeriğe geçin

Odessa Devlet Ziraat Üniversitesi

[box type=”alert”]Odessa Devlet Ziraat Üniversitesi 1918 yılında kurulan enstitü imkanlarının genişletilerek bugünkü konumu almasıyla bu isme kavuşmuştur. Sizlerin istediğiniz eğitim imkanlarını bir araya toplayarak tarımsal faaliyet çalışmalarının derinlemesine tamamlandığı bir eğitim kurumudur. Tarıma ilgi duyan gençlerin tarımsal anlamda bulabilecekleri akademik ve uygulama eğitimleriyle yerleşebilecekleri kalitede bir üniversitedir. Akademik kadronun köklü bilgileri, teknolojinin modern araçlarıyla donatılan tarımsal araç- alan zenginliğiyle sizleri karşılamaya hazırdır. Sınav derdi artık mazi olacak. Taban puanım yeterli mi kaygısına kapılmadan Odessa Devlet Ziraat Üniversitesi öğrencisi olma hakkınızı sonuna kadar kullanabilirsiniz. Girişimci ve yaratıcı zekası yüksek bir lisans öğrencisi olmak istemez misiniz? Tarımsal anlamda yenilikçi davranan ve bu sahaları genişletme peşinde olan bir tarımcı olarak piyasada tanınan bir konumda yer almak istemez misiniz? Tüm neden olmasın düşüncelerinize yanıt verebilecek kalitedeki eğitim anlayışıyla sizlerden gelecek kayıt başvurularınız bekliyoruz.[/box]

Odessa Devlet Ziraat Üniversitesi lisans sürecini başlatabilmenize destekçi olacak olan Eurostar yurtdışı eğitim danışma birimleriyle irtibata geçebilirsiniz. Kayıt sürecinizde böylece kontenjanımız doldu sızlanmalarıyla karşı karşıya kalmazsınız. İleri düzeyde eğitim görmüş olan uzmanlarımızın yer aldığı akademik eğitim ortamında kendinizi pek çok beceriye yatkın bir şekilde yetiştirebileceksiniz. 7 fakülte, 9 özel eğitim birimiyle lisans sürecini olması gereken başarılarla dolu bir süreç geçirmenize destek olabilmekteyiz. Eğitim sürecinde bağcılık, tohum ıslahı, tarım bitkileri, üzüm ve tarım bitkileri işleme, küçük hayvan hastalıkları, arıcılık, balık yetiştiriciliği, tarımda bilgi yönetimi gibi derslerde donanımlı hale getirileceksiniz. Mesleki beceri kazanırken tarımsal unvanlara sahip olabileceğiniz tüm yeterlilikler konusunda uygulama alanlarında en deneyimli konuma gelene kadar bire bir eğitimlere maruz bırakılacaksınız.

Odessa Devlet Ziraat Üniversitesi tam zamanlı ya da uzaktan eğitim anlayışı tercihinize göre sizi donanımlı hale getirebilmek adına her türlü çabayı sarf etmektedir. Doktor, profesör, bilim adamları, tarım uzmanlarıyla dolu kadrosuna güvenen birimimiz araştırma geliştirme faaliyetlerini öğrencilerle bir yürütebilmektedir. Siz de bu araştırma çalışmalarına dahil olabilme imkanını yakalamak isteyenlerden olmak istemez misiniz? Odessa Devlet Ziraat Üniversitesi tarımsal konularda her geçen gün gelişen, yaygınlaşan bir yüksek eğitim kurumuna gelme çabası içindedir. Avrupa ülke ziyaretlerinde yer almak, akademik kadro bakımından Avrupa’nın en iyilerinin dilinden derslere tabii tutulma fırsatını değerlendirmek isteyenlerden olma niyetindeyseniz fazla zaman kaybetme zamanı değil. Artık harekete geçerek Odessa Devlet Ziraat Üniversitesi lisans sürecindeki yerinizi kesinleştirme zamanı geldi de geçiyor bile. Sizleri memnun bırakacak tüm girişimlere bir merhaba diyebilme ayrıcalığını yakalayabilmek için akademik kadromuzla tanışıp sizi diline hakim bir lisans eğitim ortamında karşılayan güler yüzlü elemanlarımızla iletişime geçmeye var mısınız? Her ülkenin farklı algılama yeteneklerini bilerek beden dilinden, zeka seviyesinden anlayarak eğitime başlayan akademisyenlerimizden faydalanma zamanını daha fazla ertelemeyin. Biraz acele edin.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu