"Enter"a basıp içeriğe geçin

Odessa Ulusal Teknik Üniversitesi

[box type=”alert”]Ukrayna’nın lider eğitim kurumlarından biri olarak bilinmekte olan Odessa Ulusal Teknik Üniversitesi dahilinde iyi bir teknik eğitim alarak geleceğinizi garanti altına almak isterseniz bu tamamen sizin elinizdedir. Odessa Ulusal Teknik Üniversitesinde eğitim alabilmek için lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız yeterlidir. Bunun dışında üniversite sınavı stresini yaşamanıza gerek yoktur ya da üniversite sınavına girme gereğiniz bulunmamaktadır. Siz sadece eğitim görmek istediğiniz bölümü tercih edeceksiniz. Biz Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisi olarak istekleriniz doğrultusunda gerek Ukrayna’da eğitim vizesi işlemlerinizi gerek Odessa Ulusal Teknik Üniversitesi dahilinde kayıt işlemlerinizi gerçekleştireceğiz. Odessa Ulusal Teknik Üniversitesinde hangi bölümlerde eğitim görebilirsiniz;[/box]

İşletme, Ekonomi ve Bilgi Teknolojileri Enstitüsü: Alanında kaliteli bir bologna eğitim sistemine tabii tutulmaktasınız. Bu eğitim süresi dahilinde yapacağınız çalışmalarda elde edeceğiniz teknik bilgiler ile beraber mezun olduğunuzda temiz bir ortamda rahat bir çalışma şartları altından tatmin edici bir ücret ile çalışma imkanına sahip olabiliyorsunuz.

Elektromekanik ve Enerji Enstitüsü: Dahilinde yer alan bölümlerde kaliteli bir eğitim sizi bekliyor olacaktır. Çağımızın vazgeçilmezi olan enerji ve elektromekanik alanında kendinizi en iyi şekilde yetiştirebilirseniz bu çok büyük sektörün çok önemli bir baş yapıtı siz olabilirsiniz. Dolayısı ile hayatınız boyunca eğitime, teknolojiye ya da yeniliklere çok önem vermeniz gerekecek.

Enerji ve Bilgisayar Entegre Yönetim Sistemleri Enstitüsü: Bu alanda alacağınız eğitimler dahilinde yıllar yılları kovalasa bile siz daima gelişmekte olan teknolojiyi takip etmektesiniz. Sektörde tutunabilmek için teknik açıdan bilgi birikimi ile donatılacağınız bölüm olarak sizlere sunacağımız bologna eğitim sistemi dahilinde kaliteli bir eğitim sürecinden geçirileceksiniz. Yeni bir şeyler meydana getirmek tamamen sizin elinizde olacak ve gerek hayal gücünüz ile gerek teknik bilginiz ile yeni buluşlara yol açan bir kişi olacaksınız.

[box type=”tick”]Bilgisayar Sistemleri Enstitüsü: Klasik anlamda bilgisayar sistemleri yazılımsal ve donanımsal olarak iki gruba ayrılıyor bu alanda bilgisayar sistemleri bakımından en ince ayrıntıya kadar teknik bilgi ve eğitim bu bölümde verilmektedir.[/box]

Makine Mühendisliği Enstitüsü: Günümüzün en geçerli meslek dallarından biri olan makine teknolojilerinde mühendislik olmazsa olmaz arasında yer almaktadır. Bu eğitim sistemi dahilinde konunun uzmanı kişi olarak çalışma hayatınıza atılacaksınız. Dolayısı ile bu eğitim sisteminde almış olacağınız teknik bilgi ve uygulama becerisi ile beraber kaliteli ve çağdaş bir yaşam tarzı sizi bekliyor olacaktır. Yeri geldiğinde yağlı aksamlar ile uğraşmanız gerekecek fakat mühendislik derecesinde elde edeceğiniz gelir sizi tatmin edecektir.

Radyo ve Telekomünikasyon Enstitüsü: Dahilinde alacağınız eğitim ile beraber temiz bir ortamda çalışmalar sağlayacak ve bunun yanı sıra rahat bir geleceğe hazırlıklarınızı tamamlıyor olacaksınız.

Kimyasal Teknoloji Fakültesi: Alanında da bologna eğitim sisteminden yararlanılarak kaliteli bir eğitim verilmektedir. Bu alanda alacağınız eğitim neticesinde teknik anlamda dilerseniz kendi işletmenizi açabilecek ya da dilerseniz bir başka iş veren ile çalışma imkanına sahip olabileceksiniz.

Edebiyat Fakültesi: Alanından mezun olduğunuz takdirde ülkemiz şartlarında başarılı ve rahat bir gelecek için sırtınızı devlete dayamanız gerekiyor. Bunun içinde kpss sınavına girerek belirli bir yüzdelik dilim içerisinden seçilmeniz gerekiyor.

Otomobil Enstitüsü: Alanında yapacağınız çalışmalar ile beraber ülkemiz sınırları içerisinde çok geçerli bir meslek dalı olduğunu hatırlatmamızda fayda olacaktır. Bu alanda mezun olduğunuz takdirde kaliteli bir gelecek sizi beklemektedir.

Alman Eğitim Araştırma Enstitüsü: Alanında bologna eğitim sisteminden faydalanılmakta ve bu alanda kaliteli bir eğitim imkanı sunulmaktadır.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu