"Enter"a basıp içeriğe geçin

Kiev Çaykovski Müzik Akademisi

Kiev Çaykovski Müzik Akademisi en nitelikli müzik eğitim birimlerinden birisidir. Müzik eğitimi almak isteyip tercihini yurtdışında gerçekleştirmek isteyenler için tercih edilebilecek bir kurumudur. Gençlerin gözdesi olabilecek kaliteli eğitim standartlarıyla müzik alanında farklı enstrüman çalma ya da farklı müzik çeşitlerine yönelik ders içerikleri mevcuttur. İyi bir piyanist olma fırsatı, orkestra şefi, müzisyen olabilme imkanına bu üniversitede yer alabilme ayrıcalığıyla kavuşabileceksiniz.  Kiev Çaykovski Müzik Akademisi modern müzik anlayışıyla akademik düzeyde pek çok başarıya imza atmış bir eğitim kurumudur. Konservatuvar, farklı müzik okulları ya da lisans düzeyi müzik eğitim birimleri farkıyla yükselebilme şansınızı arttırabilecek potansiyeldeki bir eğitim birimidir. Seçkin okullarda yer alabilme fırsatında akademik elaman olarak yükselebilme ihtimaliniz için sizi her yönden deneyimli elemanlar olarak yetiştirmeyi kendimize görev bilmekteyiz.

Kiev Çaykovski Müzik Akademisi pop, rock, Caz gibi müzik çeşitliliğinde performans yapabilme yeteneği kazanmanızda da öncülük edebilmektedir. Ses yıldızı olabilmek, film- dizi müziği söyleme ya da yapma fırsatı yakalamak aldığınız eğitim kalitesiyle gerçekleştirebilecekleriniz arasındadır. Konu müzik olunca hayal gücünüzü zorlayabilecek pek çok müzik alanı gelişimlerinde yer alabilme olanağını bu akademide yakalayabilmeniz mümkün olabilecektir. Pek çok kurum ve kişisel alanda çalışma alanı yakalayabilecek düzeyde ilerleme kaydedebileceğiniz ders içeriklerimizle bizi tercih etmeniz için sabırsızlanıyoruz. Kiev Çaykovski Müzik Akademisi seçimlerinizde yurtdışı imkanında bizimle devam etmek için en yakın Eurostar yurtdışı eğitim danışma birim ziyaretini tamamlama fırsatında bulunmaya bakmalısınız.

Kişisel ya da kurumsal anlamda gelişme kaydedebilme şansında yanınızda yer alabilecek akademik kadromuz sizlere bireysel çalışma alanlarında da eğitim verebilmektedir. Siz de gördüğümüz yetenekleri aranan bir müzisyen sıfatını kazanana kadar kullanabilecek düzeye getirebilmenize destek olmaktayız. Farkınızı hissettirerek Kiev Çaykovski Müzik Akademisi farkını bire bir yaşayabilmenize yardımcı olabiliriz. Sizlerin taleplerinizle Avrupa’da yer almak istediğiniz konum ve çalmak istediğiniz enstrümanla derslerinizi daha da özele indirgeyebiliriz. Boş zamanlarınızda hayalinize ulaşabilmede etkisi olacak müzik kulağı gelişiminizi destekleyici müzik eğitimleri verebiliriz. Müzik kulağınızı geliştirirken kullanacağınız enstrümanı çalarken incelik isteyen noktalara değinme olanağı yakalama fırsatınız da olabilecektir. Size bu konuda da yeterli düzeyde bilgi verebileceğiz. Kiev Çaykovski Müzik Akademisi mezunu olduğunuz gün Avrupa’nın önemli müzik merkezlerinde yer alabilme fırsatına da sahip olabileceksiniz. Sizlerin kaliteli eğitim ortamlarında en önemli noktalara yükselebileceğiniz yetenekleri özümsemenizde eğitim ortamındaki ilkelerimizi modernleştirerek yardımda bulunmaktayız. Yaş grubunuz ve seviyenize uygun eğitim anlayışımızdan faydalanarak Avrupa’nın en iyi müzik gruplarını dinleyerek de bazı kriterleri öğrenebilirsiniz. Arada ziyaret edeceğiniz farklı ülke insanlarının arasında değişik dillerde çalan söyleyen kişilerde destekleyici eğitim alabilmenizi sağlayacaktır. Farklı dil öğrenme imkanı yakalayacağınız akademik ortamımızda farklı müzik gruplarının çalışmalarını bire bir gözlemleme ve takip etmede işinize yarayabilecektir.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu