"Enter"a basıp içeriğe geçin

Ukrayna’da Eğitim Gemi Kaptanlığı

Eğitim almak istenilen alanlar her öğrencinin karakterine ve kişisel yeteneklerine göre değişkenlik göstermektedir. Bu alanlardan biri de Gemi Kaptanlığı’dır. Son derece klas bir meslek olan kaptanlık için Ukrayna’da özel bir eğitim sunulmaktadır. 1930 yılından bu yana faaliyet göstermekte olan Odessa Denizcilik Akademisi’nde eğitim almak isteyen öğrenciler oldukça şanslı. 2002 yılında Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi ismini alan bu eğitim kurumu sayısız kaptan mezunu vermiş bulunmaktadır. Ukrayna’da Eğitim Gemi Kaptanlığı okumak istiyorsanız sizler de bu kusursuz Akademideki yerinizi hemen alabilirsiniz.

Hem de hiçbir sınava girmeden kolaylıkla Gemi Kaptanı olabilirsiniz. Üniversite okumak isteyen ve sınava girmek istemeyen öğrenciler için bulunmaz fırsatlar sunan Ukrayna, eğitim alanında öğrencilerin isteklerine her zaman göz kırpmaktadır. Bu nedenle de Ukrayna’da Eğitim Gemi Kaptanlığı bölümü için sadece yıllık harç ücreti ve lise diploması şartı getirilmiştir.

Eğer siz de Ukrayna’da Eğitim Gemi Kaptanlığı okumak istiyorsanız o halde 4 yıllık bir eğitim almanız gerekecektir. Daha sonra da 1 yıl boyunca gemide staj alma imkanınız bulunacaktır. Bu staj sayesinde kendinizi geliştirip değiştirebilecek ve gemi kaptanlığına hazır hale gelebileceksiniz.

Ukrayna Üniversitesi’n de Gemi Kaptanlığı okumak istiyorsanız eğitimin ana dilinin Rusça olduğunu unutmamalısınız. 1 yıllık hazırlık eğitiminin ardından sizler de Rusçaya hakim olabileceksiniz. Gelecekteki iş hayatınızda da Rusça oldukça işinize yarayacaktır.

Oldukça saygın bir üniversite olan Ukrayna Üniversitelerinde eğitim alarak geleceğe hazırlanabileceksiniz. Oldukça teknolojik sınıflarda ders alabilir ve bu sayede de derslere daha etkin bir katılım sağlayabilirsiniz.

Ukrayna’da Gemi Kaptanlığı Okumak İçin Eurostar

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sayesinde kusursuz bir rehberlik hizmeti almaya hazır olun. Sizlere son derece etkin, disiplinli ve verimli çalışmalar sunan Eurostar çalışanları Ukrayna’da Eğitim Gemi Kaptanlığı okumanız için gereken her türlü bilgi ve belgeyi sizlere sunmaktadır. Bu sayede de sizler kayıt ile ilgili hiçbir işleme karışmak zorunda kalmazsınız.

Bunun yanı sıra Ukrayna Mavi Bayrak ülkesi seçilmiştir. Aynı zamanda da Ukrayna’dan mezun olunca sizlere Mavi Diploma yani Europass verilmektedir. Bu da tüm Avrupa ülkelerinde çalışma avantajı sunmaktadır. Mavi diploma Avrupa’da birinci sınıf kalitede bir diplomadır.

Gemicilik ile alakalı her türlü eğitimi bu eğitim kurumunda alabilirsiniz. Hem de staj imkanı sunulduğu için geleceğe ve meslek hayatınıza hazırlıklı olabileceksiniz. Son derece etkin ve verimli bir çalışma sunan Eurostar yetkilileri ile sizler de bu kusursuz eğitimi alabileceksiniz.

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir cevap yazın