"Enter"a basıp içeriğe geçin

Ukrayna’da Eğitim Mimarlık

Ukrayna eğitim alanında her geçen gün yenilikçi ve özgürlükçü bakış açısını ilerletmektedir. Amaçları; öğrencilerin en iyi eğitimi alması, Avrupa’da her alanda çalışabilmesi ve kendilerini yetiştirmektedir. Bu bağlamda çalışmalarını sürdüren Ukrayna Üniversiteleri’nin gelişme düzeyine bakıldığında grafiğin her daim yukarı doğru katlanarak gittiği görülmektedir. Başarı konusunda zirveye oturmuş olan Ukrayna Üniversiteleri sınavsız olarak öğrenci kabul ettiği için de ayrıca oldukça tercih edilmektedir. Ukrayna Üniversiteleri’nde seçkin bir eğitim alabilmek için sadece yıllık harç ücreti ve diploma aslı getirmeniz yeterli olacaktır.

Elbette başka prosedürler de karşınıza çıkacaktır. Fakat Eurostar sizlere her türlü konuda uzman desteğini esirgemeyecektir. Bu sayede sizler Ukrayna’da Eğitim Mimarlık Fakültesi’ne kayıt yaptırırken hiçbir detay ile uğraşmak zorunda da kalmayacaksınız. Ukrayna’nın seçkin bir eğitmen kadrosu bulunur. Bu kadro ile eğitim almak sizlere tüm hayatınız boyunca yansıyacaktır. Bilgiler ezberci sistemle değil aksine anlama kapasitenize göre verilmektedir. Her öğrencinin bu üniversitelerden en etkin şekilde faydalanabilmesi için çalışan eğitici kadro bütün dünya ülkelerindeki eğitime de ışık tutmaktadır.

Ukrayna’dan mezun olunca Mavi Diploma artık sizin olacak. Bu sayede de Ukrayna’da Eğitim Mimarlık Fakültesi’n de başlayacak ama ömür boyu da bu isim sizinle gelecektir. Mavi Diploma Europass sizlere etkin ve verimli bir gelecek vaat edecektir. Bu diploma Avrupa’daki iş kapılarını açmakta ve bu sayede de kariyer basamaklarını hızla tırmanmanıza yol açmaktadır. Mimarlık ile alakalı tüm teknik ve etkin bilgileri bu üniversiteler sayesinde alabileceksiniz. Ukrayna kendisini eğitim alanında yatırımlar ile geliştirmekte olan güzide bir ülkedir. Bu nedenle de öğrenciler bu ülkeyi tercih ederek her yönden kendilerini geliştirme imkanı bulabilmektedir.

Ukrayna’da Mimarlık Okumak

Eurostar Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık Merkezi, öğrencilere Ukrayna’da Eğitim Mimarlık fakültesinde okuma imkanı sunuyor. Eurostar bu konuda tek yetkili danışmanlık merkezidir. Bu nedenle de bu konuda her türlü detaya hakim ve uzman bir kadro ile çalışabilmektedir. Öğrenciler 2000 ile 4000 dolar arasında harç ücreti ödeyerek Ukrayna’da eğitim alabilmektedir. Bu sayede de uygun ve oldukça cazip harç ücretleri ile okuma imkanı bulabileceklerdir. Ukrayna’daki her şehirde kolaylıkla okumak mümkündür. Özellikle de Teknik ve Teknoloji veya da İnşaat Mimarlık üniversitelerinden birinde okumak mümkündür. Eğitim dili Rusça’dır ve 1 yıl hazırlık eğitimi de bulunmaktadır.

Eğer siz de Ukrayna’da mimarlık okumak istiyorsanız o halde halde Odessa, Dnipropetrovsk, Kiev, Lugansk, Donetsk, Harkov, Iviv, İvano- Franvisk, Herson  şehirlerinden istediğinizde okuyabilirsiniz.

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir cevap yazın