"Enter"a basıp içeriğe geçin

Ukrayna’da Eğitim Tıp Fakültesi

Ukrayna’nın her güzide şehrinde Tıp okumak mümkündür. Normal şartlarda Tıp Fakültesi kazanabilmek için üniversite sınavlarından oldukça yüksek bir puan almak ve başarı yüzdesi olarak oldukça ileri bir seviyede puan almak gerekecektir. Fakat Ukrayna’da Tıp Fakültesi okumak için hiçbir şarta gerek duyulmamaktadır. Sadece yıllık Tıp Fakültesi harç ücretini yatırarak sizler de bu şaşırtan imkandan yararlanabileceksiniz.

Yurtdışında okumak isteyen öğrenciler özellikle de Tıp okumak isteyenler bu nedenle Ukrayna’yı tercih etmektedir. Son derece uzman profesörler, dünya çapında tanınan akademik kadro, bilgili ve disiplinli öğretim görevlileri ile sizler de Ukrayna’da Tıp fakültesi okuyarak kendinizi donanımlı ve etkin bir birey haline getirebileceksiniz. Ukrayna’da okuduktan sonra Avrupa’nın her yerinde diplomanız etkin bir şekilde işlem görecektir. Çünkü alacağınız diplomanın ismi Mavi Diplomadır. Eurospass size dünyadaki bütün ülkelerde çalışma hakkı tanımaktadır. Avrupa’da 1.kalitede görülen bu diploma iş kapılarının adeta kilidini açan bir anahtar görevi görmektedir. Ukrayna’da Eğitim Tıp Fakültesi okumak isteyen öğrenciler diplomalarının tanınması avantajından faydalanabileceklerdir.

Ukrayna’da okumak isteyen öğrenciler Kiev, Lugansk, Donetsk, Harkov, Iviv, ODessa, Dnipropetrovsk, İvano- Franvisk, Herson gibi Tıp Fakültelerinde veya Sağlık Bilimlerinde okuyabileceklerdir. Bu şehirlerde etkin bir Tıp eğitimi alabilmek mümkündür. Bu şehirlerin her birinde sınırsız bir eğitim anlayışı ile eğitim alan öğrenciler hayata ve çalışmaya hazır hale gelmektedir. Eğitim dili Rusça olarak verilmektedir. Bu nedenle de 1 yıl hazırlık eğitimi alınacaktır. Rusçaya hakim olan öğrenciler bu bağlamda yeni bir dil daha öğrenmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Ukrayna’da Eğitim Tıp Fakültesi eğitimi dünya standartlarının da üzerindedir.

Ukrayna’da Eğitim Tıp Fakültesi Harç Ücretleri

Eğer Ukrayna’da Tıp Fakültesi okumak istiyorsanız o halde mutlaka Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile irtibata geçmelisiniz. Eurostar bu konuda tek yetkili kılınmış rehberlik şirketidir. Bu nedenle de Eurostar bu işin uzmanı haline gelmiştir. Çalışanları da bu konuda kendilerini geliştirmiş ve güler yüzlü bakış açısı ile öğrencilere hizmet vermektedir. Ukrayna’da Eğitim Tıp Fakültesi harç ücretlerine bakıldığında yıllık 2500 dolar ile 6000 dolar arasında değişkenlik gösterdiği görülmektedir. Bu değişikliklerin nedeni seçilen üniversite ve şehre göre farklılık göstermesinden kaynaklanmaktadır.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlık şirketi ile artık güvendesiniz. Kayıt tarihlerinden tutun da tüm bilgi, evrak ve belgelerin hazırlanması artık Eurostar ile oldukça kolay olacak. Sizin adınıza bu işlemleri yürüten Eurostar bu konuda uzman kadrosu ile eksiksiz bilgi belge yönetimi gerçekleştirmektedir.

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir cevap yazın